Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a rossz...

Hogyan mondjam el a rossz jegyet anyáéknak?

Figyelt kérdés
Múltkor kémiából témazárót írtunk és nem sikerült túl jól (2 lett),nem nagyon értettem a számítások meg szinte semmit.Ez volt az egyik.A másik meg,hogy a földrajz dolgozatom sem lett túl jó,arra nem bírtam felkészülni mert azon a napon volt amikor a töri témazáró is(szintén 2-es).Reggel úgy ahogy meg bírtam tanulni de összekevertem a dolgokat.Nem vagyok rossz tanuló.Anyáék nagyon megértőek de félek elmondani.Annyira bűntudatom van,hogy már kitakarítottam az egész házat és még sütit is csináltam hátha nem fognak annyira haragudni.Lécci segítsetek!

2013. márc. 14. 16:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
A főgond nem ott van, hogy most véletlenül 3 tantárgyból is épphogy elégséges dogát írtál, hanem ott, hogy nem is érted az anyagot, ahogy leírtad. Vagyis ha most majd elkezdesz tanulni, az egészet légvárra építed, hisz az eddig tanultakat sem tudod.
2013. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi kell kémiából? Amúgy meg, már bocs kedves 10-es, de eléggé sok mindenhez kell a kémia (mihez nem? talán verselemzéshez, de mégis, ahhoz is!).
2013. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, de én úgy értem, hogy aki pl. anglisztikára vagy jogra megy tovább, annak nem ez a legfontosabb. Aki pl. az orvosin gondolkodik, annak meg gyűrnie kell ezerrel.


Én például olyan területre megyek gimi után, ahová nem kell beszámítani a tölteléktantárgyakat. 3-mas 4-es elég belőle. Így fizikából, így tesiből.

2013. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
kémiából jövő héten felelünk szerintem majd megkérem,hogy feleljek mert még csak fogalmak vannak.(most vettem észre,hogy elég hülyén fogalmaztam mert a töri nem lett 2-es csak a földrajz)
2013. márc. 14. 23:22
 15/15 anonim válasza:

Én felhívom telefonon, és úgy közlöm. :D

Mire hazaérek, és mire hazaérnek, addigra eltelik 3-4 óra. Lenyugszanak, és már annyira nincsenek kiakadva. :)

2013. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!