Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam azt mondta, hogy az...

A fiam azt mondta, hogy az anyja megcsalt, de a feleségem tagadja. Hogyan derítsem ki?

Figyelt kérdés
Igaz csak 3 éves a fiam de azt mondta nekem, hogy hallotta/látta amikor anya beszélt az egyik ismerősünkkel akinek mondta, hogy szereti és puszit adott neki. Elgodolkoztam és rájöttem, hogy talán igaza van. Egy ideje nem működnek közöttünk a dolgok és ez többnyire az ő hibája. Amikor próbálok kettesben lenni vele, elhívni valahová mindig kitalál valamit és érzem, hogy nem akarja velem tölteni az idejét meg egy ideje már szex se volt mert mindig talál kifogásokat. Lehet, hogy mástól megkapja és azért nincs hozzá kedve. Megkérdeztem tőle is, hogy van-e valaki más az életében de tagadta. Egy gyerek meg nem szokott hazudni ha nem arra van nevelve. Tudom, hogy nem vagyok tökéletes de próbálok neki megfelelni már régóta és azt hittem, hogy sikerül. A beszélgetés közben éreztem rajta valamit de nem tudom mit. Nem akarok elkapkodni semmit ezért várok és szeretném megtudni az igazat.
2013. júl. 11. 11:27
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
"A megcsaló fél hazudozik,sokszor még saját magának is." Bezony. És az látszik is, arcán, tekintetén, hanghordozásán - nem kell Sherlolck Holmes.
2013. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Azért az érdekelne hogy 10 éve milyen telefon tudott ilyet ,kedves diktafonos sztorizós :D
2013. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
Szerintem a #37-#38-as "Sztorizó" azt írta, hogy a megcsalás a kapcsolat (házasság) 10. évében történt.
2014. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
:(
2019. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Es Mi lett a vege ?
2020. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!