Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam azt mondta, hogy az...

A fiam azt mondta, hogy az anyja megcsalt, de a feleségem tagadja. Hogyan derítsem ki?

Figyelt kérdés
Igaz csak 3 éves a fiam de azt mondta nekem, hogy hallotta/látta amikor anya beszélt az egyik ismerősünkkel akinek mondta, hogy szereti és puszit adott neki. Elgodolkoztam és rájöttem, hogy talán igaza van. Egy ideje nem működnek közöttünk a dolgok és ez többnyire az ő hibája. Amikor próbálok kettesben lenni vele, elhívni valahová mindig kitalál valamit és érzem, hogy nem akarja velem tölteni az idejét meg egy ideje már szex se volt mert mindig talál kifogásokat. Lehet, hogy mástól megkapja és azért nincs hozzá kedve. Megkérdeztem tőle is, hogy van-e valaki más az életében de tagadta. Egy gyerek meg nem szokott hazudni ha nem arra van nevelve. Tudom, hogy nem vagyok tökéletes de próbálok neki megfelelni már régóta és azt hittem, hogy sikerül. A beszélgetés közben éreztem rajta valamit de nem tudom mit. Nem akarok elkapkodni semmit ezért várok és szeretném megtudni az igazat.
2013. júl. 11. 11:27
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
88%
Az én unokaöcsémnek is kegyetlen fantáziája volt 3 évesen. Képes volt ovis társának (aki megverte) azt mondani, hogy felgyulladt a házuk otthon... de, hogy ezt honnan vette? Senki sem tudja... mindenesetre bosszúnak nem volt gyenge a kissrác totál kikészült. És hozzáteszem ez csak egy sztori a sok közül. :D
2013. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
49%
Nem hazudik a hároméves, játszik. Hagyd ki a kicsit, próbáld meg megbeszélni, szert? együtt akar élni veled hűségben?
2013. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
95%

Kb. ennyi idősen elsütöttem az oviban, hogy "apa elhagyott minket". Hetekig sajnálgattak az ovónők, majd egyikük összeszedte a bátorságát és rákérdeztek anyámnál, hogy mi újság a válással. Ő nézett kerek szemekkel és nem értette miről van szó.

Napokig gondolkoztak apámmal, mire visszakódolták, hogy egyik reggel épp indultunk volna hármasban, még készülődtünk, apámnak hirtelen beugrott, hogy elfeledkezett egy reggeli tárgyalásról. Elnézést kért és elviharzott. Anyám öltöztetett tovább és mondta, hogy "na, apád szépen itt hagyott minket" (=mehetünk gyalog, mert elvitte a kocsit).

Én meg ezt újságoltam el, a felnőttek meg saját logika szerint következtettek belőle.


De egyéb marhaságokat is mondtam (nekünk nincs lepedőnk, kutyabőrrel takarózunk, stb), amiről lövésem sincs, hogy honnan szedtem.

2013. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
93%
Ismerősöm fia azt hazudta az oviban, hogy ők olyan szegények, hogy nincs pénzük ruhára. Másnap meg nézett nagyot az anyuka, amikor kapott a többi szülőtől 2 zsák ruhát...
2013. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
#13: Gyerekszáj történetként olvastam, hogy egy gyerkőc azt mesélte el, hogy munka után hazamegy az apja és mindenkit megver. Csak épp társasjátékban, mert apuka munka után leült velük játszani és szinte mindig ő nyert..
2013. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom, kicsit már nagyobb volt, otthon maradtam, nem mentem be dolgozni, de a főnök csak úgy adott szabit, ha délelőtt elintézem a fuvarokat, így bekapcsoltam a skype-ot, mailben küldtem megrendeléseket, este már újságolta a páromnak, hogy "anya délelőtt beszélgetett skype-on a pasijaival." Párom döbbenten nézett rám, hogy miről beszél a gyerek, milyen pasikról van szó. :)))
2013. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

A húgom azt mesélte az oviban, hogy én az apánkkal csókolózom, meg együtt alszunk.

Az ok: Nagyon apás vagyok. Sajnos úgy jött ki, hogy 14 éves koromban egyszer majd 3 hónapig nem találkoztunk. Nagyon megöleltem, sokszor megpusziltam.

Este tévéztünk, úgy hogy apám elnyúlt a kanapén, én meg a földre ültem és nekivetettem a hátamat. Elaludtunk és ez volt az "együttalvás". A túlbuzgó óvónő kishijján ránkhívta a gyerekvédelmiseket.

Attól függ milyen a gyereked? Gyakran sztorizik? Vagy nem ragad bele a fantáziájába.

Szerintem bizonyosodj meg a dologról, mielőtt következtetéseket vonsz le.

2013. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
90%

Ebben a korban még nem hazudnak ilyeneket, csak az lehet, hogy a gyerek félreértelmezte a dolgot. Pl. lehet, hogy az ismerősötök ki volt bukva, és a nejed azért vigasztalta, s nem azért, mert a szeretője. De, ha a nejed teljes egészében tagadja, s meg sem próbálja megmagyarázni, hogy mit láthatott a gyerek, akkor én a gyereknek hinnék, mert ilyen dolgokat nem szoktak még ebben a korban az ujjacskájukból kiszopni.


Kérdezd meg a nejed, hogy mit csinált akkor, amikor a gyerek szerint egy ismerősötökkel puszilkodott. Ha lesüti a fejét, nem néz a szemedbe, piszkálja a haját, orrát, száját, tuti, hogy hazudik.

2013. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim válasza:
80%
Nem hiszem hogy igaz lenne.Mondtad hogy szerinted seincs valami rendben,én meg úgy gondolom hogy ez csak most adja alád a lovat és kombinálsz.Persze semmi nincs kizárv.Egyszerübb ha megbizonyosodsz róla és nem a 3 éves gyerek szavára adsz:D
2013. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
83%

ismerős kisrác 2 évesen a saját apját "másik apának" nevezte, mert a nagypapi sokat játszott a gyerekkel és ő lett az apa

ebből is volt félreértés, de kiderült végül

tényleg ne kapkodj el semmit, figyeld meg esetleg, és ha minden rendben, akkor lehet koncentrálni a kapcsolat javítására

2013. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!