Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam azt mondta, hogy az...

A fiam azt mondta, hogy az anyja megcsalt, de a feleségem tagadja. Hogyan derítsem ki?

Figyelt kérdés
Igaz csak 3 éves a fiam de azt mondta nekem, hogy hallotta/látta amikor anya beszélt az egyik ismerősünkkel akinek mondta, hogy szereti és puszit adott neki. Elgodolkoztam és rájöttem, hogy talán igaza van. Egy ideje nem működnek közöttünk a dolgok és ez többnyire az ő hibája. Amikor próbálok kettesben lenni vele, elhívni valahová mindig kitalál valamit és érzem, hogy nem akarja velem tölteni az idejét meg egy ideje már szex se volt mert mindig talál kifogásokat. Lehet, hogy mástól megkapja és azért nincs hozzá kedve. Megkérdeztem tőle is, hogy van-e valaki más az életében de tagadta. Egy gyerek meg nem szokott hazudni ha nem arra van nevelve. Tudom, hogy nem vagyok tökéletes de próbálok neki megfelelni már régóta és azt hittem, hogy sikerül. A beszélgetés közben éreztem rajta valamit de nem tudom mit. Nem akarok elkapkodni semmit ezért várok és szeretném megtudni az igazat.
2013. júl. 11. 11:27
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon jók a gyerek történetek:DD
2013. júl. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim válasza:
54%

Na ne b...ssz hogy egy 3 éves gyerek szavára adsz...úristen.:D

Komoly nagyon,ne haragudjál de annyira csak ismered a feleséged hogy nem egy 3 éves gyereknek hiszel.

2013. júl. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
ugyan, én 4 évesen azt meséltem az óvónőknek, hogy van egy kistestvérem, de titok, és senki nem láthatja :)
2013. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
33 ez még mindig jobb, mint az 4 éves fiú, aki letagadta a 2 éves testvérét. - De azt mondtad, Gergő, nincs testvéred! -mondta elképedve a kistestvérrel érkező szülő láttán. Nem nevelték hazugságra őt sem:)
2013. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Akaratom ellenére is hiszek neki egy kicsit mert sok olyan dolog van ami miatt elhihetem. Ő meg nem mond erről semmit.
2013. júl. 13. 14:55
 36/45 anonim válasza:
86%
Pl mi az a sok olyan dolog?Fogadjunk nem dug veled...pl ez az egyik.
2013. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Járj a dolgok végére,mielőtt kikészíted magadat!Az igazsághoz mindenkinek joga van,a cél szentesíti az eszközt.A mai világban vannak lehetőségeid:diktafon,keylogger,telefon figyelése,de csak akkor ha meg tudsz bírkózni az igazsággal legyen az jó vagy rossz.

Egy ismerősöm szó szerint így járt,a 3 éves fia azt mondta,hogy volt náluk egy másik bácsi az este amikor ő szolgálatban volt.A saját telefonjára feltöltött egy diktafon programot,offline-ra kapcsolta és az autó kesztyűtartójában hagyta amikor az asszony nagyon titokzatos volt és hirtelen el akart szaladni valahova.Amikor a neje hazaért kivette a telót a járgányból és visszahallgatta a felvételt.A felesége hangja volt hallható amint a férj főnökével beszélget és közli vele,hogy pozití a terhességi teszt és ő az apa.A férj felettese nagyon jól tudta,hogy mikor dolgozik a pasi,mert ő osztotta be mindig esti őrjáratra és közben felcsinálta az asszonyt!Kétszer lépett félre a feleség,de terhes lett a viszonyból!

2013. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
A storyhoz hozzá tartózik,hogy a nő elvetette a gyereket és visszasírta magát a férjéhez és most boldogabbak,mint az elmúlt 10 évben.
2013. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Jól van sztorizó, nem kell ijesztgetni a szegény kérdezőnket. Nem nyomoznék - mert az olyan alattomos dolog családon belül, gengsztereknek való, meg Sherlock Holmészoknak. És ha nem igaz - hihetetlenül aláássa a rágalmazással a kapcsolatot. Beszéljétek meg: szeretsz? ez a kérdés és a reakció elég kiindulási alap a folytatáshoz..
2013. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nagyon naív dolog azt hinni,hogy egy "szeretsz?"kérdéssel ki lehet deríteni bármit is.A megcsaló fél hazudozik,sokszor még saját magának is.

Az én tanácsom:hagyatkozz a megérzéseidre és ne engedd befolyásolni magadat a kívülállók válaszaival.

-sztorizó-

2013. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!