Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam azt mondta, hogy az...

A fiam azt mondta, hogy az anyja megcsalt, de a feleségem tagadja. Hogyan derítsem ki?

Figyelt kérdés
Igaz csak 3 éves a fiam de azt mondta nekem, hogy hallotta/látta amikor anya beszélt az egyik ismerősünkkel akinek mondta, hogy szereti és puszit adott neki. Elgodolkoztam és rájöttem, hogy talán igaza van. Egy ideje nem működnek közöttünk a dolgok és ez többnyire az ő hibája. Amikor próbálok kettesben lenni vele, elhívni valahová mindig kitalál valamit és érzem, hogy nem akarja velem tölteni az idejét meg egy ideje már szex se volt mert mindig talál kifogásokat. Lehet, hogy mástól megkapja és azért nincs hozzá kedve. Megkérdeztem tőle is, hogy van-e valaki más az életében de tagadta. Egy gyerek meg nem szokott hazudni ha nem arra van nevelve. Tudom, hogy nem vagyok tökéletes de próbálok neki megfelelni már régóta és azt hittem, hogy sikerül. A beszélgetés közben éreztem rajta valamit de nem tudom mit. Nem akarok elkapkodni semmit ezért várok és szeretném megtudni az igazat.
2013. júl. 11. 11:27
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
91%

Áh, az én húgom nagy sztorizós volt. Az oviban elmesélte, hogy éjszaka apát elvitték a rendőrök. (Forrónyomos volt, tényleg jöttek érte, csak nem a dutyiba vitték, hanem dolgozni...:) Az óvónők meg napokig nem merték megkérdezni, hogy mi történt, csak találgattak, milyen családunk lehet nekünk.

De olyan is volt, aminek semmi alapja nem volt. Megkérdezték tőle, hogy ki szokott-e kapni otthon. Ő meg rávágta simán, hogy igen, naponta százszor, ezerszer! Soha az életben nem ütötte meg senki. :)

2013. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
44%

Tartsd nyitva a szemed! Ha mar erzel valamit, akkor lehet, hogy van is.


mobiljat elolhagyja?

uj fehernemuket vett-e?

nem merul le csak ugy a mobil?


ha meg tudni akarod, akkor valoban GPS meg keylogger.

(Engem a mennyekbol huzott vissza a felesegem tavaly osszel. Azota semmin nem lepodok meg.)


Ha meg vissza akarod szerezni fuggetlenul attol, hogy van-e valaki vagy nincs, akkor add fel a hazassagod. Anelkul ez lehetetlen.

2013. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Pl. úgy, hogy ülj le szépen a feleségeddel és BESZÉLGESS vele! Ne egy hároméves kisgyerekre tedd a házasságod terhét.
2013. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 2 éves volt, mikor a nagyapját apunak hívta, az apját meg a nevén szólította. Olyan sokat dolgozott a férjem, hogy csak aludni járt haza, és én is az apját apunak hívtam. Ezután ment a gyerek. Utána a Papa Papa lett, az Apa meg Apa. 3 volt, mikor a férjem kiment külföldre dolgozni. Hazajövetelnél egyszer telefonál, hogy maradnak még 1 napot, mert a sofőrjük, aki ment ki értük, Ausztriában az út mellé vizelt, és bekaszliszák egy napra büntiből. A gyerek csak ennyit hallott: "És ti merre vagytok? ..... Börtönben? Az jó!...... Na Akkor majd egyszer érkeztek, szia."

Gyerekek, apátok kicsit később jön haza. Ebből ő azt rakta össze, és adta tovább az óvónőknek, hogy apa börtönben van, nem külföldön. Az óvónő meg délelőtt telefonált, hogy menjek, és kezdjek valamit a gyerekkel, mert egész délelőtt sír a gyerek, nem tudják megnyugtatni.

7 éves volt, apával szintén alig találkoztak, annyit dolgozott, mikor egy férfi, hátulról úgy nézet ki mint a férjem, olyan kabátja is volt, mint a férjemnek. Fiam odaszalad hozzá, Szia apa felkiáltással megöleli, hozzábújik. A férfi első meglepetésében visszaöleli, sőt meg is puszilta a feje búbját. A gyerek megnyugodva ballag tovább, vissza sem nézett. Én zavaromban elsütöttem egy elnézést kéreket, a férfi mosolyogva válaszolja, Oh, nem tesz semmit, nekem is szerzett a fia egy szép pillanatot, az enyém az anyjánál maradt. Én köszönöm. A fiam a mai napig nem tudja, hogy nem az apját ölelte meg. Este persze elmesélte az apjának, hogy milyen jó meglepi volt vele találkozni, apja nézett is furcsán, de csak intettem, hogy majd később elmesélem. Mosolygott egyet, és annyi volt.


Szóval megeshet, hogy nem hazudik a fiad, de egy kicsinek még hatalmas a fantáziája, és saját logikájuk van.

2013. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
91%

Engem is elgondolkodtatna ez a kijelentés és utána is járnék,valószínűleg kicsit nyomozgatnék is utána:D (nőből vagyok...) De azért egy 3 éves gyerek szavát ne vedd szentírásnak. Már csak azért se,mert az anyja hogy lehet olyan hülye,hogy a közös gyereketek előtt smúzol a szeretőjével. Valamint nekem is van egy 8 éves öcsém,világéletében egy kis kamugép volt,bár már kezdi kinőni. De az is lehet,hogy valamit félreértelmezett a fiad.

Na mindegy,a lényeg,hogy én utánanéznék a dolognak,telefonátnézegetés,közösségi oldal,akár követném is(tudom,csúnya dolgok ezek,de inkább ez,mint az "amiről nem tudok,az nem fáj"). Viszont csak azért,mert a fiad ezt mondta,még ne add be a válókeresetet:)

22L

2013. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Jók ezek a történetek :DD
2013. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Én is jókat röhögcsélek a sztorikon. :-)))
2013. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Anyámnak volt egy olyan - nem éppen átgondolt - szokása, hogy amikor csikizett, dögönyözött, akkor vigyorogva, kissé gagyogva mondta, hogy "megöllek". Nehéz visszaadni a hangsúlyt, de kifejezetten kedvesen és játékosan.


Na, gondolhatjátok, amikor ezt ovistársakkal is megcsináltam. Voltam én mindenféle született pszichopata, miközben nekem teljesen más volt a mögöttes jelentése :)

2013. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Édesek a sztorik. :D
2013. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de nyitottam egy új topicot a sztoriknak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2013. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!