Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal egy olyan szobában...

A párommal egy olyan szobában alszunk amin nincs ajtó, csak egy függönyel van elválasztva a többi szobátol. Félek, hogy anyámék meghalják ha szexelünk. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 15:45
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
92%

Menjetek együtt fürdeni és a zuhany alatt "intézzétek el".

Bocs, más nem jut eszembe, már minden használható ötletet leírtak.:)

2013. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Mióta laktok ebben a szobában? Miért nem tudtok a párotokhoz menni?
2013. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tolóajtók, mindenféle. Ezt nem nehéz megoldani. Vagy költözzetek el. Messzebb a várostól biztos olcsóbb albérletet kivenni.
2013. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna ki a kérdést:D Szegénykéim. Ajtó nincs, csak függöny. Vagyis van ajtó, de nincs beszerelve, a lakásfelújítás pedig évek óta csúszik. Az a szerencse, hogy többnyire egyedül vagyunk, így meg tudjuk oldani. De hétvégén is megoldjuk. Ha mindenki más sokáig alszik, akkor mi korán kelünk. Ha korán fekszenek, sokáig fennmaradunk. Ha pedig minden kötél szakad: megtanultam egyetlen hang nélkül elmenni... Pedig egyébként olyan hangos vagyok, hogy a házinéni szurkol. Szerencsére az ágy nem nyikorog.


Azon is gondolkozz el, olyan nagy baj lenne-e, ha meghallanák. Zavarja őket, hogy nemi életet éltek? Legutóbb is korán keltünk, erre pont belemelegedtünk volna a szerelmeskedésbe, amikor a barátom anyukája felébredt, és kijött a konyhába kávét főzni. Benézett, hogy jó reggel kívánjon, és ott talált engem a fián fekve. Szerencsére volt elég időnk, hogy betakarózzunk. Jó reggelt kívánt és zavartan visszament kávét főzni. Mi pedig nevettünk egy jót és fél órával később kimentünk zuhanyozni.

2013. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
84%
Nálam hasonló a helyzet, van ajtó csak az ágy olyan hangos és csak egy fal választ el szüleimtől! Mi a földre költözünk le vagy irtó halkan késő éjjel!
2013. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
69%

Nem te vagy az, aki gyereket akar szülni abba az 5 nm-es szobába, ahol fűtés sincs, 5ből csak te dolgozol, és még a testvéredet is ki akarod túrni a saját szobájából?


Ne, ne is válaszolj. Tudom.


Még mindig rettentően hülye vagy, nem változtál tegnap óta. :)

2013. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
36! Belinkelnéd azt a kérdést? Kíváncsivá tettél.:)
2013. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz!
2013. júl. 9. 21:56
 39/40 anonim ***** válasza:
70%
Törölték a kérdést. Röviden annyi volt a sztori, hogy 4en élnek. Ő, aki dolgozik, a párja, aki most szabadult a börtönből, és nem dolgozik, a nyugdíjas mama, akinek a nyugdíja a hitelekre megy el, meg a testvére, aki dolgozik, de az ő fizuja is a hitelekre megy. És mivel most a börtöntöltelék pasija is ott van, nem akarnak a hideg szobában aludni, ezért kitalálta, hogy cseréljenek a tesójával. Majd később azt írta, hogy nem úgy gondolta, hanem a tesója lakjon az öregasszonnyal, ők meg ugye a tesójáéban. Azt írta nincs pénzük megcsináltatni a fűtést ebbe a kis szobába, de hogy amúgy gyermeket akarnak, és semmi probléma nem lesz, mivel kap GYED-et. :DD És hogy ez így neki amúgy teljesen megfelel.
2013. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Ez most hogy jön az én kérdésemhez?
2013. júl. 11. 12:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!