Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a sok nemtörődöms...

Miért van ez a sok nemtörődömség? Ki érti?

Figyelt kérdés
Kedves Szülők! Nem is kérdés lenne, inkább figyelmeztetés! Tudjátok, hogy a gyerekeitek úton útfélen átvágnak benneteket, mindenféle kis turpisságokkal? Miért nem veszitek észre, hogy kamasz lányaitok és fiaitok mit művelnek 13-14 évesen. Az orrotoknál fogva vezetnek, és akkor veszitek észre, amikor már nagy a baj! Hová vezet ez az egész? Nem veszitek észre, hogy nem alszik otthon a 13 éves!!!! lány, és elhisztek mindent amit mond, nem érzitek a cigaretta szagot áradni belőlük? Hogy van ez? Miért nem figyelnek oda a szülők? Ebben a korban a legveszélyesebb a gyerekekkel, ha most elengeditek a gyeplőt vége, nincs megállás! Mi lesz így a mai gyerekekből?
2009. okt. 18. 07:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt a világot éljük de nekünk szülőknek kell az elejétől fogva okos szóval türelemmel nevelni ez egy nagy kihívás de egy jó pár évig küzdenük kell.Itt mindenki jót irt de ebben a felgyorsúlt elferdült világban nagyon résen kell lenni,kitartás mindenkinek.
2009. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Amilyen a szülő, olyasforma lesz a gyerek is persze vannak kivételek jó és rossz irányba is de ez nem túl gyakori..


Ez a nagy beleszaromság hülyének nézés és önfegyelemhiány nyugatról jön...

A kapitalista - liberális - demokratikus világ alapkövei.

2009. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Éppen abból lesz a sikertelen ember, akit állandóan visszafogtak, korlátoztak gyerekkorában, így fosztva meg őket a lehetőségtől, hogy a saját hibáikból tanuljanak."


Nem lehet általánosítani...

Én nagyon sokáig kéretőztem este,megmondták,mire menjek haza,ha nem értem haza időben,úgy büntettek,hogy nem szóltak hozzám és én tényleg bűnhődtem..


De igazad is van.

Soha nem mondták,hogy tanulj lányom,csak azt,ha nekem ilyen eszem lenne,biztos nem kellene minimálbérért dolgoznom,és én rengeteget tanultam,holott soha nem szidtak volna meg rossz jegyért.Úgyhogy 5-re diplomáztam és jó fizetéssel azonnal elhelyezkedtem utána.


Soha nem mondták,ne gyújts rá,hanem,nézd meg,én cigizek 16 éves korom óta és nem tudok leszokni,tanulj az én hibámból és én nem szívtam még el egy egész szál cigit...


Én is így szeretném nevelni a gyerekeim,ahogy az én szüleim engem!

2009. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!