Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a következménye?

Mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakított velem az élettársam,de eddig még nem tudtam elköltözni.Most van rá lehetőségem,hogy menjek,megyek is.De...

9 évig voltunk együtt.Mindent közösen vettünk,és fizettünk.Annyit kértem,hogy annak a pénznek a felét fizesse ki amit közösen fizettünk 4 éven keresztül a lakásának a törlesztésébe.Persze mostmár minden az övé,az ő péntéből..semmihez semmi közöm.

Én meg már unom a huzavonát,és úgy döntöttem mindent viszek.Az meg már csak hab a tortán,hogy azt hiszi azzal most nagyfiú,mert fitogtatta a "férfias"erejét..

igen-igen...csakis arra lehet büszke,hogy elbírt velem.Mármint fizikailag.Ha erre büszkének lehet lenni.

Végül is én már döntöttem,csak érdekelnének a vélemények,ki hogyan döntene.

Egyáltalán nem a bosszú hajt,hanem, az hogy ha már ő semmiképp nem hajlandó úgymondd egyezkedni,akkor én meg legyek olyan hülye és menjek "egyszál bugyiba"?


2009. okt. 17. 22:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen.Elköltöztem,mindent elhoztam amit akartam.Egy hete költöztem.Ezalatt az idő alatt sok minden történt,(sajna rossz)és nem nagyon tudtam netezni.Ő egy rossz szót se szolt.(de az anyjáék nagyon keverik a dolgokat.Ez viszont egy hosszú történet..hagyjuk is csak ideges leszek)Sőt!!!!hívni is akart,de nem használom már a régi számom.Aztán találkoztunk vagy 2szer,semleges helyen.(én hívtam term.rejtett számról)Hozott egy két dolgot a lakásból ami még kellett.Rendszeresen akarja tartani velem a kapcsolatot.....?!?!?!Hívjam,és jön segít,számíthatok rá,meg hasonló blabla...Meg egyik alkalommal megkérdezte megpuszilom-e??????Na normális????

Megmondtam neki hogy semmilyen kapcsolatot nem akarok vele,és kész.Hagyjon békén.Igértem neki egy e-mailt,abba mindent leírok neki,és részemről a fáklyás....

Nos ennyi a történet.Mindenkinek köszönöm a bíztatést,érdeklődést.

Nagyon nehéz időszakon vagyok"túl".Egy ici,pici albérletben vagyok a gyerekekkel,de inkább,ez mint úgy élni tovább.

2009. okt. 31. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!