Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelkiismeret furdalásom van....

Lelkiismeret furdalásom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok lány. Egész nyáron dolgozom. A szüleimnek jelzálog, autó és más hitelük is van. Kb. 10 millió forint összesen.

Az egész havi fizetésemet oda adtam a szüleimnek, hogy törlesszék a hitelt, mert a bank már fenyeget minket, hogy elviszi a házunkat.

Van két kissebb testvérem, anyum az egyetlen rendszeres kereső a családunkban. Apám nem hajlandó dolgozni és nem is fog, ezt ő jelentette ki.

Nem tudom mit kellene tegyek, többet dolgozni nem tudok. Egész nap lelkiismeret furdalásom van, hogy valamilyen szinten én is hibás leszek, ha elviszik a házunkat.

Tudnátok tanácsot adni, hogy mit kellene tegyek?


2013. júl. 7. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
gyere hozzám én eltartalak lakj velem. nem viccelek.
2013. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
persze, anyukádnak össze kellene kapnia magát és vagy kidobni apádat a p*csába vagy elküldeni dolgozni. Ne haragudj, de 16 éves vagy, nem az a dologd, hogy végig dolgozd a nyarad és nem is az hogy a teljes fizud haza add. az helyes ha segitesz, de az a te pénzed nem kell az egészet odaadni. itt a fő baj apáddal van.
2013. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha ez igaz, akkor minden elismerésem.

Fontos, hogy ne stresszeld túl magad, te minden tőled telhetőt megteszel :)

2013. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem az apjával van a baj hanem az annyával h ezt hagyja. én szerintem.
2013. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sokkoló válasza:
Ha neked lelkiismeret furdalásod van,akkor apádnak mi van?Bocsi,hogy nem használok édes kis szavakat ,deeee...apádat te és anyukád tarsa el?UTCÁRA VELE!!!!
2013. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!