Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hugom férjét majdnem felpofozt...

Hugom férjét majdnem felpofoztam. Egy nagyképű kis senki és a hátam mögött beszél rólam ok nélkül. Szerintetek mikor jogos egy két saller?

Figyelt kérdés
Nem ártottam neki,egy nagyképű kis senki,okoskodik mindig,belepofázik a dolgaimba.Még is mi köze hozzá?Ti hogyan reagálnátok az ilyen sziukat?Ingnorálnád és minimális kontakt vagy jól szájba vernéd hogy megtanulja mi a helyzet?
2013. júl. 7. 14:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

ma 15:11


Persze hogy a hugom a hunyó,írtam is az egyik hozzászólásomban hogy ő megy hozzá sírni és nem képes felnőttként kezelni a szitut.Nem jogos.Miért lenne jogos?Semmi köze a férjének hozzám.Ezt tudni kellene kezelni a hugomnak.

2013. júl. 7. 15:13
 12/18 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj,de nem tudom konkrétan min vagy kiakadva,ezért azt sem tudom megmondani,hogy jogos e,vagy sem a kiakadásod,viszont a te stílusod is elég tenyérbemászó!


Utálom az olyan embereket,akik nem tudják megfelelően kezelni a konfliktus helyzeteket,1. megoldásként rögtön az erőszakot látják......szánalmas

2013. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

A megnyilvánulásaid alapján,itt veled is van gond bőven....


Ezért vártam ki a hozzászólásokat,és válaszoltam most....

2013. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Akkor viszont ne a férjét akard helyre tenni. Ha az én páromat is bántja valaki én is megvédem nem érdekel, hogy a másiknak igaza van vagy sem, mert én szeretem ne bántsa senki :)

Én elhiszem, hogy zavaró lehet egy olyan alak aki beleszól Te és a testvére vitájába, de azt viszont neked kell elfogadnod, hogy a húgodnak Ő a férje. Míg neked senki addig neki igen is fontos.

Próbálj meg akkor mind a kettőjükkel leülni és beszélni velük hátha akkor nem tudnak keverni a hátad mögött.

(15.11 voltam)

2013. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy nem vagytok jóba a hugoddal. Kivel beszélje meg a dolgot, ha nem a férjével? Tisztázzátok a hugoddal - ha tudjátok - a dolgokat, ha nem megy, akkor fogadd el, hogy a hugod férje tetszik neked vagy sem és csak a feleségét védi.

A kommentjeid alapján azért lehet alapja hogy szól.

2013. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is sokat veszekszik a húgával, rengetegszer sír is miatta, de én hülye mégsem szólok közbe. Elmondom a véleményem a barátnőmnek a húgáról, aki egy agresszív valaki, és akkor boldog, ha más rosszul érzi magát.

De ha nekem támadna, valószínű nem hagynám annyiban...

Érthető, hogy védeni akarja valaki a párját attól, akivel folyton veszekszik.

2013. júl. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem tudom, kérdező...nekem a kommentjeid alapján kb 18nak tűnsz.
2013. júl. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Intelligens emberek nem verekszenek. Nincs "jogos saller". Az igénytelenséget nem lehet indulattal megmagyarázni. Aki pofozkodással fejezi ki az érzéseid, instabil és gyerekes, legkevésbé sem felnőtt lelkileg. Ha valaki nem szimpatikus, nem tartom vele a kapcsolatot. Ha megjelenik és nem dönthetek az ottlétéről, én megyek el. N29
2013. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!