Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hugom férjét majdnem felpofozt...

Hugom férjét majdnem felpofoztam. Egy nagyképű kis senki és a hátam mögött beszél rólam ok nélkül. Szerintetek mikor jogos egy két saller?

Figyelt kérdés
Nem ártottam neki,egy nagyképű kis senki,okoskodik mindig,belepofázik a dolgaimba.Még is mi köze hozzá?Ti hogyan reagálnátok az ilyen sziukat?Ingnorálnád és minimális kontakt vagy jól szájba vernéd hogy megtanulja mi a helyzet?
2013. júl. 7. 14:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Konkrétan miről van szó,hogy ilyen rosszul érintett?

Mondanál példákat?

2013. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kibeszél a hátam mögött és okoskodik hugomnak,keveri a sz..rt.Pl nem mondok mert felesleges.Nincs köze se a hugom és az én viszonyomhoz se semmihez.Nem vagyok jóban hugommal és elég sokat veszekedünk.Gondolom mindig panaszkodik neki,de semmi köze hozzá én úgy gondolom,hugomnak a nézet eltéréseinket tudnia kellene kezelni és nem egyből hozzá rohanni mint valami síró kis gyerek.
2013. júl. 7. 14:57
 3/18 anonim válasza:
59%

Adj neki!:D

Amint látja, hogy nem szórakozhat veled csak úgy, nem lesz gond..

2013. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Először is megpróbálnám elmagyarázni neki szépen lassan,hogy vagy lenyugszik és nem beszél a hátam mögött rólam semmit,ami nem igaz,aztán ha tovább folytatódik a helyzet,akkor végleg megszakítanám vele a kapcsolatot.De nem kell megpofozni,ez nem kulturált viselkedés.Ez hülyeség.
2013. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Igen, a háttérsztorit jó lenne ismerni. Azért szerintem nem lenne legokosabb ötlet felpofozni. Senkinek sem jó, ha harag van a családban. Amúgy a nemedet is jó lenne tudni. Ha nő vagy, akkor az megint más, mintha egy ereje teljében lévő férfi. :D
2013. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Természetesen férfi vagyok aki ha akar jó nagyot tud ütni:DD
2013. júl. 7. 15:01
 7/18 anonim válasza:
Akkor lehet először okosabb lenne a csávóval beszélni. Ha ezután sem ért a szóbol, repülhet a nyakas. :D Hány évesek vagytok?
2013. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én 28 vagyok,ő 31.Nagyképű majom f..sz...a haverjaival nagy a pofája csak,de egyszer elkapom,de beverem neki..egyedül meghúzza magát ez a kis senki.
2013. júl. 7. 15:06
 9/18 anonim válasza:
Csak jártatja a száját feleslegesen, biztos jelezni akarja h ő az "alfa".. Haha, szimplán beszélj vele lekezelően és ártani fog az egójának.
2013. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én először a húgomat venném elő. Ki tudja, hogy Ő mit mond a férjének. Valószínű a férje csak a húgodat akarja megvédeni, ami lehet, hogy érthető is.
2013. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!