Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?...

Szerintetek kinek van igaza? Engedjek a férjemnek? Félek, hogy erre lassan rámegy a házasságunk

Figyelt kérdés

A nővérem egyedül maradt egy 10 hónapos babával, mert a férje lelépett. Mivel a gyed nem elég, visszament dolgozni. Bölcsi nincs, így én vigyázok a babára mert úgyis itthon vagyok a mi 2 éves lányunkkal.


A nővéremmel megbeszéljük az ételeket, azt kifizeti, pelenkát, popsitörlőt stb-t hoz. A férjem szerint viszont kéne fizetnie a gyerekfelügyeletért is, mert ha bébiszitterre lenne szüksége az sem lenne ingyen. Én viszont segíteni akarok a nővéremnek, nekem erről szól a család. Én is számíthatok rá bármiben.


Ti mit gondoltok?


2013. júl. 6. 17:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
27%

# 8/10


Annyira tudtam, hogy ezt megint belöki valaki. Azért nagyon szomorú, hogy vannak emberek akik a házasságba kényszerből csinálják, nem egymás örömére.

2013. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%

Azt, hogy nagyon szomorú lennék a férjem hozzáállása miatt, és ki is ábrándulnék belőle. A vőlegényem az utolsó fillérét is odaadná anyukámnak és a testvéremnek, akik rosszabb körülmények között élnek, mint mi. Már az udvarlás időszakában is kérdezte, hogy mit segíthet...

A férjed rendkívül anyagiasan gondolkodik, a mi családunktól ez távol áll.

2013. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Off: Szerintem a 8-as válaszoló éppen azért hozta fel ezt a példát, mert éppolyan abszurd, hogy a testvéredtől pénzt kérsz a segítségért, mintha a férjedtől pénzt kérnél a szexért. Normális ember agyában egyik sem merül fel lehetőségként.

On: Soha az életben eszembe nem jutna pénzt kérni a testvéremtől ilyen helyzetben, (pláne, hogy tesómat is elhagyta a férje, alig 1 éves volt a pici akkor, úgyhogy ha valaki, akkor én nagyon bele tudom érezni magamat a helyzetbe) és mélységesen csalódnék a férjemben, ha egy ilyen ötlettel előállna. Nagyon nagyot zuhanna a szememben, mint ember.

2013. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normálisan reagálsz, hasonló helyzetben én is ezt tenném, egy fillér nélkül.
2013. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy neked van igazad.


A férjed meg egy sóher tapló.


Azért nagyon durva, hogy ez így felmerül benne :(

2013. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez undorító...azt pontozzatok le..

Családban ilyenért pénzt??Nővéremmel mi is bármikor ugrunk egymáshoz ha baj van.Ő vigyázott az 1 éves lányomra, amikor vissza kellett mennem dolgozni.Egy forintot se kért, sőt...azt mondta hogy ez természetes.És ő jött hozzánk, még vinnem se kellett a gyereket.

Úgy látom a párodnak fogalma sincs mi a család!

2013. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

bassszuss. egyébként is otthon vagy, a nővéred kiveszi a részét a költségekből, dolgozik, nem otthon mereszti és várja h eltartsátok. mégis mi a fittyfene baja van ezzel a férjednek?

gondolom van saját szobája neki és a picinek, nem zavarják a nagyságos urat az esti elmélkedésben...


elég gonosz megmozdulása volt ez a férjednek, tedd helyre egy kicsit, legyen empatikusabb és segítőkészebb. bár nekem még az is megfordult a fejemben, h anyós beszélte tele a fejét...

2013. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mutasd majd meg neki a válaszokat!
2013. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hát számomra érthetetlen, te amúgyis otthon vagy, neked nem gond, hisz vállaltad, akkor most miért zavarja? Főleg, hogy mindent kifizet a gyerek után, ami költség. Szerintem a férjed elég kicsinyes, és nem sok nagylelkűség szorult belé. Remélem, neked nem hangoztatja, hogy ő tart el téged...
2013. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Neked van igazad. Ha erre rámegy a házasságotok, akkor az olyan is...
2013. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!