Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?...

Szerintetek kinek van igaza? Engedjek a férjemnek? Félek, hogy erre lassan rámegy a házasságunk

Figyelt kérdés

A nővérem egyedül maradt egy 10 hónapos babával, mert a férje lelépett. Mivel a gyed nem elég, visszament dolgozni. Bölcsi nincs, így én vigyázok a babára mert úgyis itthon vagyok a mi 2 éves lányunkkal.


A nővéremmel megbeszéljük az ételeket, azt kifizeti, pelenkát, popsitörlőt stb-t hoz. A férjem szerint viszont kéne fizetnie a gyerekfelügyeletért is, mert ha bébiszitterre lenne szüksége az sem lenne ingyen. Én viszont segíteni akarok a nővéremnek, nekem erről szól a család. Én is számíthatok rá bármiben.


Ti mit gondoltok?


2013. júl. 6. 17:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy a férjed nem tudja mit jelent a család fogalma.
2013. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérj tőle! szerintem.Elég baja van szegénynek.A férjed nem tudom miért mond ilyet,ő nem segìtene ha a testvéréről lenne szò?
2013. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
TEljes mertekben igazad van, mivel a testveredtol valojaban mit kernel? A te munkadijadat? A ferjeddel tobbet kellene errol beszelgetni, pl. mi tortenne, ha a sajat testvere, szulein kellene segitenie, akkor ott szinten penzt kerne el?
2013. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy nem kihasznál, te is számíthatsz rá, a költségeket sem te állod egyedül, szerintem teljesen rendben van. Ez a család lényege, hogy segítünk egymásnak - persze úgy, hogy a másik nem él vele vissza.
2013. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedj neki, ne hogy ennyire anyagias legyen már, főleg hogy fizeti a nővéred mindent.
2013. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Ha TE úgy gondolod, hogy NEKED kell a pénz ezért, akkor majd TE szólsz. A te időd, a te energiád, ezt TE döntöd el!

Amúgy meg mekkora tapló már a férjed!!!

2013. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A férjed idióta. Ha az ő gyerekéről lenne szó, nem ugyanezt várná el a testvérétől?
2013. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
A férjed egy f_szkalap, már ne is haragudj. Akkor ennyi erővel fizessen neked a szexért, mert azt egy prostinál sem kaphatná meg ingyen.
2013. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igaza.

Egy testvér megteszi ezt ingyen is egy ilyen helyzetben.

Az megint más tészta lenne, ha te nem lennél otthon a saját gyerekeddel, hanem dolgoznod kéne, de nem tudnál, mert a tesód gyerekére kéne vigyáznod. Mert akkor nyilván nektek is élnetek kéne valamiből. De erről ebben az esetben szó sincs.

2013. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Ti soha nem hagytátok még másra a gyereketeket,és fizetett érte?
2013. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!