Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nincs célom az...

Mit tegyek ha nincs célom az életben?

Figyelt kérdés

Lusta vagyok tanulni, szégyen de majdnem meg is buktam. Vendéglátás szakra járok de nem érdekel, nem akarok ebben a szakmában elhelyzkedni csak azért járok ebbe az iskolába mert muszáj. Nincs olyan szak ami érdekel. Nincs semmi amit szívesen dolgoznék felnőtt koromban. Régebben volt minden hülye ötoletem, hogy mi legyek de belegondoltam és egyiket se csinálnám szívesen. Annyit szeretnék, hogy kiköltözök külföldre de ahhoz pénz is kell meg nem olyan könnyű ott maradni úgyhogy gondolom semmi nem lesz belőle, egyedül nem is mernék belevágni olyan meg nincs akivel kimehetnék. Szeretnék majd 1-2 gyereket is de elérhetetlennek tartom mivel csúnya vagyok és senkinek nem kellek. Egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy mi lesz velem 5-10 év múlva de még azt se, hogy hogy fogok leérettségizni mert mindent elfelejtek ha tanulásról van szó. Szeretnék okos, szép, magabiztos ember lenni de nincs erőm ehhez. Fáradtnak érzem magam az élethez és néha nem is értem, hogy minek vagyok még itt mivel nincs semmi ami rólam szólna. A szüleimen kívül nem is szeret senki, szerintem ha ők meghalnak akkor én megszűnök létezni. Mit tegyek?

16L


Telefonról vagyok bocs a hibákért.


2013. júl. 3. 00:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Érdekel, hogy azóta mire jutottál!

Én 18 vagyok, most érettségizem. Nem vagyok túl jó tanuló de ez még nekem is megy azért. Imádtam iskolába járni, nagyon sok barátom/ismerősöm van itt és egy nagyon jó társaság volt az egész. Addig voltak is céljaim, de most semmi. Még annyi sem mint neked...

2017. máj. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
ŰDV A KLUBBAN.
2023. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!