Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hivhatnak Magyarországon ugy...

Hivhatnak Magyarországon ugy valakit hogy Dewath Norman?

Figyelt kérdés
Azt állitja hogy magyar itt született és a szülei is magyarok. Azért furcsa mert a google csak öt dobja ki. Tehát senkit nem hivnak igy a világon vagy nem járt a neten. Söt nemhogy ilyen név nincs még a szot sem ismeri a google. /Dewath/ Hogy lehet valakit nem létező szora anyakönyveztetni ?
2013. júl. 2. 20:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
Milyen sületlenségekről tetszik itt beszélni?!
2013. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Norman anyakönyvezhető férfinév. A Dewath pedig a vezetékneve, amit valószínűleg nagyszülőktől-dédszülőktől örökölt. Rengeteg idegen vezetéknevű ember él itthon magyarként, nincs ebben semmi furcsa.
2013. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Facebookon rákerestem, létezik az általad említett személy. Sőt Dewath névvel találtam még egy Tibort és egy Dominikát is Magyarországon. Keress rá, én nem linkelem be senki adatlapját.
2013. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én értem hogy lehet idegen neve valakinek de az hogy lehet hogy a google a szót sem ismeri?

A Norman az rendben van. De a Dewath?

2013. júl. 2. 20:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem. Beírtam a google-ba, hogy Dewath és kidobott egy rakás embert szerte a világon.

[link]

2013. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért, mennyivel idegenebb név a Dewath, mint a Liebermann vagy a Janics? :) Ha rákeresel, vannak külföldi emberek Dewath névvel is.
2013. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hogyha én kitalálok egy értelmetlen szot: sfdgfdthn

Akkor engem lehet igy hivni? Ezt megengedik?

+

2013. júl. 2. 20:31
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsámat! Nem értem hogy lehet de nekem a google ezeket a találatokat nem dobta ki.
2013. júl. 2. 20:32
 9/12 A kérdező kommentje:
Söt nekem a link sem nyilik meg amit kiraktál
2013. júl. 2. 20:37
 10/12 anonim ***** válasza:

1. A Dewath valószinüleg régi név, és ezelött 50-100-stb évvel mindenkinek megvolt a neve. Ha az illetö más nyelvterületröl került ide, attól még a neve maradt. EZ semmivel sem "idegenebb", mint a Ohnmacht, Krasszovics, stb nevek.


2. A vezetéknevek többsége nem létezö szó, legalább is a mai szóhasnálat szerint.


3. Nem minden ember található meg az interneten, csak aki valahol nyilvános profilt készített. Pl. engem sem találsz meg sehol, ennek ellenére létezem.


3. A Norman meg teljesen elfogadott, anyakönyvezhetö név.

2013. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!