Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri ez így, kinek van igaza?

Megéri ez így, kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Jó ötlet egyetem mellett most nyáron egy 1,5-2 hónapos szakmai gyakorlat? Sajnos nem fizetnek, ellenben szakmailag sokat lehet fejlődni, és később jól fog mutatni az önéletrajzomban?


Család egyik fele szerint hülyeség ingyen dolgozni, másik fele szerint viszont egy jó hosszútávú befektetés.

Szerintetek kinek van igaza?


2013. júl. 2. 13:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A Te esetedben egyáltalán nem hülyeség így "ingyen dolgozni".
2013. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
a jövõdet szem elõtt tartva szerintem érdemes gyakorlatra menni
2013. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Eddig is menni akartam, de mostmár teljesen meggyőztetek! :) Köszönöm szépen.
2013. júl. 2. 14:10
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hosszútávon mindenképpen megtérülő befektetés számodra,szóval menj csak!A jövődet alapozod meg vele.
2013. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ingyen fogsz dolgozni, hanem tanulni fogsz ingyen, ami nagyon is sokat számít!
2013. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy jó ötlet. A cégnek megéri, mert nem fizet, te viszont fejlődsz. És ha azt látják, hogy jól dolgozol, akár felajánlhatnak egy teljes állást, fizetéssel is.
2013. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen! Tapasztalat és kapcsolatépítés! Szerintem jó ötlet, ha kedved van hozzá. Azt tedd, amit érzel, amit Te akarsz, ne mások véleménye döntse el. Mégiscsak a te életedről van szó.
2013. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem bazi surmóság ingyen kihasználni a diákok munkáját, de tény, ez megy manapság.

Én is dolgoztam ingyen és megérte mindent összevetve, mert bár nem kaptam állást a cégnél, de 1 évvel később, mikor már volt állásom, megkerestek egy ajánlattal. Szóval még így utólag is jól jöhet az ingyen munka. Csak nagyon keményen kell dolgozni, hogy azt lássák, ez igen ez a lány/fiú aztán tud dolgozni, marasztaljuk!

2013. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!