Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Párom mérges rám,mert én kimenNÉK nélküle is bulizni (discoról van szó,nem csendes beülős) akkor ha ő dolgozik,nekem meg valami csoda folytán épp kimenőm van,mert egyébként minden estém itthon töltöm a gyerekekkel. Ő nem menne álliztolag nélkülem,én viszont bent ülök 4 éve,sok a gondom,néha hianyzik,ha kimegyek nélküle negyed évente egyszer az tényleg olyan probléma?!?
2013. jún. 26. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem probléma, menj, érezd jól magad :) ha meg ebből probléma van, örülj, hogy hamar kiderül, nem esküvő és gyerekek után.
2013. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csöppet sem probléma. Inkább az a probléma, hogy ő nem így látja. Attól, hogy ő nem menne nélküled állítólag, attól te még mehetsz, az ő dolga, hogy ha bulizás helyett mondjuk a tévét választja egy szabad estéjén. Ha nem bízik benned, akkor kérdezd meg az okát. Ha te nem adtál rá okot (márpedig ha 4 éve nem voltál sehol, akkor valószínűleg nem), akkor neki van baja az önértékelésével, próbáljátok meg közösen feltornászni neki :)
2013. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

A párodnak. Egy gyerekes anyuka NE menjen diszkóba! Oda a tinik valók, vagy azok, akik férfiakra vadásznak. Menj el napközben, vagy akár este a barátnőiddel, vagy egy moziba, színházba, de ne diszkóba, főleg ne a férjed nélkül.

Soha nem jutott volna eszembe a férjem nélkül szórakozó helyre menni. A gyereket is rá lehet bízni a mamákra, vagy valakire, és együtt menni el időnként.

2013. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
Tényleg képes lennél a gyerekeidet éjnek évadján otthon hagyni,hogy egy tinibuliban rázd a popsid?
2013. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Menj érezd jól magad! Ne foglalkozz azokkal akik ellenzik!

Attól ,hogy van gyereked még neked is jár a szórakozás kikapcsolódás és az legyen disco vagy mozi.

A lényeg, hogy kapcsolódj ki! :) :) Hajrá

2013. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Első vagyok, félre olvastam ezek szerint van gyerek, elnézést :) Azért szerintem még jól érezheted magad.
2013. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem adtam rá okot,és igen az önértékelésével is baj van,bizunk egymasban,ő is bennem,érzem,de ez az egy téma valahogy kihozza belőle az "idiótát". :-)

Rááadásul van egy baratnőm aki évente egyszer jön haza,most ha pont ugy tudnank talakozni,ne menjek ki velük mert ő dolgozik?! Nemtudom annak lehet e valami köze a dolgokhoz,hogy mi ugy jöttünk össze hogy "megcsaltam" vele a férjem...Igaz ez olyan megcsalás volt hogy akkor a férjem már 3-4 éve mást sem hangoztatott csak hogy keressek valakit neki nem kellek,több nő volt az életében stb..

2013. jún. 26. 22:09
 8/17 A kérdező kommentje:
És hogy nem e ez miatt? Az első dolog amit mondtam neki az volt,hogy Az első dolog amit megtudott rólam,az az volt hogy hazudok,és képes vagyok a megcsalásra,és kérdeztem ez nem fog e valaha vissza ütni....?
2013. jún. 26. 22:11
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Menjél és érezd jól magad.


Azért, mert gyereked van, még elmehetsz szórakozni nagy ritkán. Nem tudom, milyen idétlen elképzelés, hogy aki szülő, az onnantól kezdve ássa el magát, és családon kívül ne legyen élete.

2013. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem a férjemről,hanem az új páromról van szó. A gyerekek az apjukkal lennének,én pedig a barátnőmmel,akit évente egyszer látok már 7 éve! nem tinidiszkóról van szó, a kérdés pedig nem is a discón van hanem azon hogy a páromkiveri a dilit azon hogy én kimegyek nélküle amikor ő dolgozik! Lesz@rom a discot itt a lényeg hátrébb mutat,mégpedig arra hogy miert kell nekünk ilyeb szerintem baromsagon veszekedni,és hogy én látom e rosszul a dolgokat,és neki van e igaza??
2013. jún. 26. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!