Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Párom mérges rám,mert én kimenNÉK nélküle is bulizni (discoról van szó,nem csendes beülős) akkor ha ő dolgozik,nekem meg valami csoda folytán épp kimenőm van,mert egyébként minden estém itthon töltöm a gyerekekkel. Ő nem menne álliztolag nélkülem,én viszont bent ülök 4 éve,sok a gondom,néha hianyzik,ha kimegyek nélküle negyed évente egyszer az tényleg olyan probléma?!?
2013. jún. 26. 21:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
s még véletlenül sem a psizásról van szó vagy a popsirázásról, előbbit nem műveltem szórakozó helyeken még szinglikent sem 10 éve,hanem a gőz kieresztéséről,két gyereket nevelek egyedül tul vagyok 4 év lelki terroron,és egy váláson.
2013. jún. 26. 22:24
 12/17 anonim ***** válasza:

Menj és érezd jól magad!


Aki a discóval jön, hogy oda tinik járnak, nézzen már el egybe is, tele van 40-50 évesekkel.

Én 30 vagyok, 4 gyerekkel, és el szoktunk menni a férjemmel, meg haverokkal, akik ritkán jönnek haza, mert más városban laknak. Sőt... van, amikor azt mondom a férjemnek, hogy menjen nélkülem, de nem akar, csak velem.


Szóval menj, csináljatok egy csajos estét!

2013. jún. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én nem akarnék ilyen pasival élni.

A párom egyedül is elmegy olyan koncertre, ami engem nem érdekel, és fordítva is előfordul. Semmi baj nincs belőle.

2013. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

5-ös vagyok.


Üzenem azoknak az idiòtáknak akik lepontoztak mert a kèrdező mellett állok,hogy szavanyodjanak csak otthon a gép elött ,majd egy elkeseredett vénasszony lesz belőlük.

Irígy dögök!!

Lehet olyan párkapcsolatban vagytok ahol elvagytok nyomva ,ezt is érdemlitek!


A kérdező és hasonlò sorstársak igenis kikapcsolòdásra fel! :-)

2013. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát ha jöna baratnőm Londonbol biztosan ki fogok menni,de nem értem tenyleg mi baja a páromnak,semmi gond nincs vele,de erre az egy kérdésre nagyon rosszul reagal,nem tudom mit gondol mit csinalnék abban a diszkoban??!Azt sem sikerült még kihuznom belőle,hogy ő ilyenkor féltékeny, vagy mi a problémája konkrétan a szituval...ráadásul csak csajok mennénk!
2013. jún. 27. 21:36
 16/17 anonim ***** válasza:

Érezd jól magad :) :)

Ne is törődj vele...Pasi :)

2013. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
:-))
2013. jún. 28. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!