Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek h barátom van?

Figyelt kérdés

találkozgatok rendszeresen egy sráccal és már ott állunk többet akarunk mint barátság azaz járni és hogyan mondjam el a szüleimnek? igaz anya azt mondta hogy hozhatok haza pasit csak előre szoljak hogy felkészüljön..xdd ismerik a szüleim a srácot és a szüleit is csak hogy hogyan mondjam el azt már nem tudom segitsetek. egy kicsit be vagyok parázva h mit mondanak rá. kicsit idős a srác hozzám de nem vészes

amugy 5 év van köztünk és meg 15leszek :)

HELP


2013. júl. 1. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem igazán lehet sokféleképpen közölni. Hívd meg a fiút hozzátok kerti partyra, és akkor közöljétek együtt a szüleiteknek. :) 15/f
2013. júl. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát én úgy mondtam el az elején,hogy anyával ketten voltunk otthon és felhoztam ilyen témákata fiúkról..és akkor elmondod neki hogy neked is tetszik egy srác és már többet szeretnétek. De ezt a saját szavaidon megfogalmazva. Utána jön a többi ne aggódj! a kor nem számít a szerelemben ne hagyd,hoy ez meggátoljon az én barátom 25 én 17 vagyok.:)

Bár lehet anyukádék ezt máshogy gondolják hisz te a kcisilányuk vagy és maradsz. A fiú rendes illedelmes,udvarias? ha az elején nem is de ha bemutatod nekik utána már biztos vagyok benne megfogják kedvelni! Sok sikert neked/nektek!;)

2013. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért siettem!:-)
2013. júl. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia!

Sztem nem lesz nehéz dolgod, mert látod, anyukád tök jó fej, nem azt mondta, hogy meg ne próbálj fiút hazahozni, hanem hozhatsz, csak szólj előre XD. Szóval sztem egyszerűen csak mondd anyukádnak, hogy mit szólna hozzá ha barátod lenne. Ebből már tudni fogja mi a szitu :) Valószínűleg apukád lesz a keményebb dió, az apák mindig jobban féltik a lányukat, de anyukád biztos meg fogja nyugtatni valahogy. Nyugi, nem lesz semmi baj, én szurkolok :DDD

2013. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es! Akkor egy óvodás "járjon" egy felnőttel? -.-" (első válaszoló voltam...)
2013. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös!:))

Ezt nem így kellett volna értelmezni de mindegy ! Talán aki érti annak leesik. Józan paraszti ész.

Nyilván nem a pedofilizmusról beszélünk.

2013. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Anya figyelj, azt hiszem Peti (a barátod neve), már nem csak egy barát, hanem A barát. Holnap (egy nap, mikor ideális) áthívom, és bemutatom őt, mint a barátomat. Remélem ezt elfogadjátok, mert én nagyon örülök neki."
2013. júl. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én sosem értettem, hogy 10en párévesen miért kell ezt így közölni a szülőkkel... én mondjuk 20on évesen se közöltem, hogy most ez van, most az van. Aki komoly volt, azt hazavittem, de semmi ilyen bemutatás vagy bármi. Nem hülyék, rájönnek. Ennek semmi értelme, csak az, hogy mindenkinek kínos legyen...
2013. júl. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek utolsóval. Ha annyira jóban lennél vele akkor tudnád hogy közöld,de így,hogy nincs szoros kapcsolatotok szerintem felesleges. Főleg ha esetleg pár héten belül szakítotok vagy valami érted... Én szerintem az elején el se mondanám,csak ha komolyabb lesz
2013. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!