Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan tovább?

Mit csináljak? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves párkapcsolatom ami már régen szexmentes. Próbáltuk rendbe hozni sokáig de nem ment. A másik probléma a párkapcsolatommal és ez az ami a nagyobb, hogy soha nem vállalta fel a 11 éves gyerekemet a családja előtt. A 6 év az úgy telt el hogy végig hazudtuk ezt az időszakot.... Szerencsére messze lakik a család.

De most 2 hónapja belépett az életembe a régi szerelmem. Akivel már kétszer mentünk el egymás mellett. Egyszer mikor összejöttem a volt férjemmel. Ő akkor akarta megkérdezni, hogy nem-e találkozhatnánk. De mivel a férjem a barátja így letett róla. Így telt el 5 év.. Mikor egyszer csak elém állt és azt mondta, hogy nem bírja tovább, és elmondta, hogy mióta vonzódik hozzám. És kiderült hogy mindketten ugyan azt érezzük. Itt volt egy, egyéves viszonyunk, de győzött a lelkiismeret és elengedtük egymást. Én elváltam. És összekerültem a mostani párommal. 3 hónapja megtudtam, hogy különment a párjától Ő is,és azóta csak Ő járt a fejemben. Mikor is a facebookon felköszöntött a szülinapomon. Gondoltam jó alkalom,hogy beszélgessünk. Ez annyira jól sikerült, hogy a következő héten, 7 év után újra találkoztunk. És azóta hetente találkozunk is. Én bele szerettem újra vagy talán sosem szerettem ki belőle. Ő Neki is vannak érzelmei felél. Sokszor kérdezi hogy mikor költözök már el stb...

De közben azt is mondja hogy Ő még most nem akar komoly kapcsolatot.

Teljesen kikészülök!

Mit kellene tennem? Hagynom kellene elmenni az élet által felkínált harmadik lehetőségünket, hogy mi egy pár legyünk? És megmaradni az őszintén szólva nem jó kapcsolatomban?

Vagy fordítsak hátat a 6 évnek?

Tudom, hogy nem lehet más helyett dönteni, de Ti mit csinálnátok?


2013. júl. 1. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

1. Növessz gerincet és legközelebb előbb szakíts, ha nem megy, és ne félrekacsintgass. Gusztustalan lépés volt a részedről, hogy párkapcsolatban nekiálltál randizgatni. Bár ahogy leírtad, mindig is egy ócska k*.rva voltál, már a volt férjedet is csaltad...


2. Mit kellene tenned? Szakítani, aztán kefélgess azzal, akivel akarsz. A leírásod alapján felesleges a szerelemről rinyálnod, mert fogalmad nincs mi az. Egy értéktelen senki vagy, akinek se önbecsülése, se a társát nem tiszteli. Szóval igen, szakítani kellene, hátha legalább a jelenlegi párod tudna egy őszinte, szerető partnert találni helyetted. Te meg éld tovább a nyomorult életedet.

2013. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most azt gondolod kedves első, hogy jól megmondtad nekem?

Nem tagadom nem volt gerinces dolog. De az élet nem csak fekete és nem csak fehér!

Az érzelmeit sokszor nem tudja irányítani az ember.

Akkor ítélj el ha már hordtad az én cipőmet!

2013. júl. 1. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:

EZ fekete és fehér. Érzelmek nem alakulnak ki, HA nem sétálsz bele, ha nem hagyod. Első látásra, találkozásra maximum vonzalom alakul ki két ember között, ami elmúlik, ha nem találkoztok később. Szerelem akkor lesz belőle, ha szánt szándékkal találkozol vele, mert nem bírsz ellent mondani. És az igenis fekete és fehér, mert ott a választási lehetőség, hogy nemet mondj. Nem tetted. Egyszer sem.


Tanácsot adtam, hagyd el a párod. Ennél csak jobbat érdemelhet.

2013. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"ilyen vagy" - remek kifogás arra, hogy miért csalsz, versz át embereket, akik azt nem érdemlik meg! Nézz tükörbe és vállald a felelősséget végre, ne kifogásokkal takarózz!
2013. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A vissza gomb megnyomásával, vissza tudsz lépni! :-)
2013. júl. 1. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Tény, hogy egyikőtök részéről sem gerinces dolog amit tettetek, de ezt te is tudod.

A szerelmed részéről az lett volna az egyenes, ha eléd áll, és megmondja, hogy téged akar, még amikor összejöttél a férjeddel. Nem tette, mert a férjed a barátja volt. De megtette akkor, amikor rég házasok voltatok. Na ez nagyon nem volt gerinces a részéről.

A mostani kapcsolatod sem az igazi, mert milyen már úgy élni, hogy le kell tagadnod a gyereked. Van jövője ennek a kapcsolatnak így, hogy a másikat szereted? Azt kérdezed, hogy hátat fordíts-e 6 évnek. Nézd, én nem dönthetek helyetted, de úgy akarsz élni, hogy le kell tagadnod a gyereked? Nem vállal fel téged ez az ember. Ha 6 év nem volt elég neki, akkor szerinted változni fog?

A szerelmed pedig... Vagy tényleg ő a nagy ő, akit a sors már harmadszor vezet az utadba, vagy csak a tiltott gyümölcs vonzza. Ez csak úgy derül ki, ha szívedre hallgatsz. Ha nem próbálod ki, hogy milyen egy kapcsolat vele, akkor lehet, hogy egész életedben bánni fogod. Lehet, hogy a sors nem fog még egyszer lehetőséget adni nektek. Az is lehet, hogy nem lesz jövője a kapcsolatotoknak, mert csak addig vagy érdekes számára amíg "elérhetetlen" vagy. Ez csak úgy derül ki, ha kipróbálod. De ezt csakis te döntheted el.

2013. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd el a párod. Amúgy sincs értelme. Mi az hogy titkoltad a gyereked???? :O Te jó ég. Elég elcseszett egy kapcsolat a gyerekeltitkolással, és a megcsalással együtt, hogy ne kelljen ezt a rétestésztát tovább nyújtani...
2013. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!