Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kétszínű a barátom...

Miért kétszínű a barátom anyja velem?

Figyelt kérdés
A barátoméknél lakok és az emeleten van a szobánk. Mindig tisztántartom a szobád és az emeleti fűrdőt, de még a párom testvéreinek a szobáját és az előszobát is. Szóval az egész felső rész az én hatáskörmöm és mindig rendben van. Amikor csak lehetőségem nyílik rá én segytek az anyósomnak és nagyon odafigyelek, hogy szépen beszéljek vele. Mindig megteszem amit kér tőlem és sosem mondom, hogy nem. Míg a lánya egy elkényeztetett kis liba és nem csinál semmi. Ha kéri, hogy segítsen neki meg se mozdul, én csinálom meg helyette. Mégis kétsznüsködik folyton a barátom anyja... Nekem mondja, hogy mennyire szeret, meg, hogy milyen aranyos vagyok, hogy segítek neki, nem úgy mint a gyerekei. Aztán hallom innen fentről, hogy lent mondja a páromnak, hogy én milyen nő vagyok. Mondja, hogy nem ilyen lányt képzelt el a páromnak és, hogy miattam ő teljesen megváltozott és mintha már nem is az ő fia lenne. A hátam mögött folyton kibeszél és gúnyolódik rólam. Tegnap volt kint két zacskó műzli és ettem az egyikből tállal. Ma el lett dugva a műzli. Mindig eldugja előlem a dolgait és a páromnak azt mondta a múltkor, hogy minek jöttem vissza ide (mert külön voltunk egy hetet, de kibékültünk), mert nem azért vett magának sampont, hogy előlem kelljen dugdosnia. Pedig én soha nem nyúlok az ő dolgaihoz. És mégis dugdossa előlem és még mondogatja is, pedig én semmi rosszat nem tettem ellene. Amikor párom kérdezi, hogy mi baja velem, akkor azt mondja, hogy semmi. Kérlek segítsetek!
2009. okt. 14. 16:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
31%
wláááááá de hülye vagy te!Inkább írogass naplót a recskákról!Ne itt koptasd a betűket! :S Remélem érted...a te szintedre süllyedtem néhány másodpercig,hiszem,hogy fogtad!
2009. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Te meg tanulj anyádék esetéből, mikor nem védekeztek, elkövettek egy nagy hibát: Téged. Te ne kövesd el az ö hibájukat, és ne hozz a világra egy hozzád hasonló "lényt" :D. Már, ha egyáltalán van aki felcsináljon...
2009. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
33%
hihihihi hahahah fúúúúú annyira vicces vagy!Kár,hogy csak te nevetsz rajta egyedül!Úgy megmondtad fúúúú most sírok!Jéé a marokamrcsa még gépelni is tud!haahah
2009. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
A barátom szakított velem, mert végül az anyjának adott igazat és nekem most borzasztóan fáj!
2009. okt. 19. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!