Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kétszínű a barátom...

Miért kétszínű a barátom anyja velem?

Figyelt kérdés
A barátoméknél lakok és az emeleten van a szobánk. Mindig tisztántartom a szobád és az emeleti fűrdőt, de még a párom testvéreinek a szobáját és az előszobát is. Szóval az egész felső rész az én hatáskörmöm és mindig rendben van. Amikor csak lehetőségem nyílik rá én segytek az anyósomnak és nagyon odafigyelek, hogy szépen beszéljek vele. Mindig megteszem amit kér tőlem és sosem mondom, hogy nem. Míg a lánya egy elkényeztetett kis liba és nem csinál semmi. Ha kéri, hogy segítsen neki meg se mozdul, én csinálom meg helyette. Mégis kétsznüsködik folyton a barátom anyja... Nekem mondja, hogy mennyire szeret, meg, hogy milyen aranyos vagyok, hogy segítek neki, nem úgy mint a gyerekei. Aztán hallom innen fentről, hogy lent mondja a páromnak, hogy én milyen nő vagyok. Mondja, hogy nem ilyen lányt képzelt el a páromnak és, hogy miattam ő teljesen megváltozott és mintha már nem is az ő fia lenne. A hátam mögött folyton kibeszél és gúnyolódik rólam. Tegnap volt kint két zacskó műzli és ettem az egyikből tállal. Ma el lett dugva a műzli. Mindig eldugja előlem a dolgait és a páromnak azt mondta a múltkor, hogy minek jöttem vissza ide (mert külön voltunk egy hetet, de kibékültünk), mert nem azért vett magának sampont, hogy előlem kelljen dugdosnia. Pedig én soha nem nyúlok az ő dolgaihoz. És mégis dugdossa előlem és még mondogatja is, pedig én semmi rosszat nem tettem ellene. Amikor párom kérdezi, hogy mi baja velem, akkor azt mondja, hogy semmi. Kérlek segítsetek!
2009. okt. 14. 16:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok én is!Tényleg csak tűrni tudsz!

nekem volt már nyugtatós időszakom is!kitartás!

2009. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. A barátom anyját se szereti az anyósa... Lehet ez is benne van...
2009. okt. 14. 17:57
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
A lenyeg,h nem a szemelyed az oka szerintem,hanem a helyzet,amiben eltek. :(
2009. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
Vannak olyan fiús anyák, akik egyszerűen nem képesek elengedni a gyereküket. Féltékenyek a barátnőikre, feleségeikre. Nekem is valami hasonló az anyósom, de pár fokkal jobb (igaz, nálunk baba is van, de ti még nagyon fiatalok vagytok). Hiába lennél te a megtestesült tökéletes nő, akkor sem lennél jó a kicsi fiának. Annyit tudsz tenni, ha fontos neked ez a kapcsolat, hogy tűrsz. Nagyon szar, tudom...de ha a kapcsolatotok kiállja ezt, akkor bármit kiáll. És majd meglátod, eljön az a nap, amikor szüksége lesz rád/rátok, akkor majd eldöntheted, hogy állsz hozzá te is.
2009. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tűrd el, előbb - utóbb meghódítod. Azért a tanulást ne hanyagold a sok takarítás miatt!
2009. okt. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
21%

Már ne haragudj, de részben értem a barátod anyját. Nézzük szép sorba:

- fiatal fia (18) eljegyez egy fiatal éretlen lányt (17)!

- Ez még semmi, oda is költözik, hozzá, és ott élősködik.

Egyrészt elkapkodtátok, továbbá nem hinném, hogy 17 évesen másnál kellene laknod. Nem tudom a szüleid, hogy engedhetik meg, bármilyen nehéz körülmények között is éltek. Ez a magatartás a cigányokra jellemző. Én is fiatal vagyok, és egyáltalán nem konzervatív, de ez nekem is sok :D. Nem mondom, hogy ne segítsük a szegényebb körülmények között élő barátnőt, de amit te vársz tőlük az már túlzás. Egyébként mi az, hogy nem lehetne magánéletetek? Most ezért kell odaköltözni hozzá? Ezt úgy képzelem el, hogy hetente 3x elmész és dugtok, meg ilyesmi.

2009. okt. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%

00:29 Te most csak álmos vagy vagy tényleg ekkora vadparaszt???Hát már ne haragudj:

1- Te honnan tudod,hogy a kérdező éretlen?

2- Ha van diákmunka gondolom adnak le pénzt!

3- Ne cigányozz,egyiket sem ismered,ebből itt ne szíts vitát!!!

4- Ha ekkora furkó vagy inkább nyalogasd a saját talpad!!!

5- Te tuti férfi vagy,azok ilyen hülyék!

6- Tudod aki szerelmes nem dugni szokott,esetleg te szoktál a markoddal!!!!

Nem hiszem,hogy lehetne kifogása az anyósodnak!Ő csak egyszerűen a kicsi pelenkás fiát akarja visszakapni!Tényleg lehet ok az,hogy ti nem vagytok gazdagok sajnos vannak ilyen mocskos emberek!!!Holott inkább befoghatná a száját,hogy örülhetne,hogy büntetlenül használhat téged csicskának,az ő lánya meg mereszti a seggét!Úgy tűnik,hogy te jó vagy háziasszonynak,meg cselédnek,de nem tűri,hogy elvegyék a babuciját!Nyilván ilyesmiért nem szereti őt sem az a saját anyósa!Neki így kerek egész az élete,ettől izgalmas...keveri a sz@rt és kibeszél mindenkit közben bűbájoskodik,nehogy lebukjon!úúúúú az a nő egy gusztustalan kis mocsok!

2009. okt. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát. Az a helyzet, hogy egyikünk sem cigány... :D És nem dugni szoktunk hanem szeretkezni, de ha nálad így meg, akkor egészségedre! ;) Nem élősködök senkin, hiszen cselédlányt játszom, akiknek fizetni szoktak, de nekem nem fizet senki. Szoktunk adni pénzt a barátom szüleinek igen és nem élősködök. :) Amúgy most, hogy mondjátok, szerintem is az lehet a baj, hogy a fiát csak saját magának akarja és nem akarja, hogy felnőjön.
2009. okt. 15. 12:36
 19/24 anonim ***** válasza:
21%
06:24: Te meg az a nő-soviniszta bunkó vagy, akit egy csicska "járat", mert az saját kedved szerint "állítgatod"....
2009. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
21%
Az anyja gusztustalan mocsok? Tudtommal övé a ház, nem a kedves barátnőé és nem is a tiéd. Hadd döntse már el akkor, hogy mit kezd vele jó? Te tapló... :D.
2009. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!