Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kétszínű a barátom...

Miért kétszínű a barátom anyja velem?

Figyelt kérdés
A barátoméknél lakok és az emeleten van a szobánk. Mindig tisztántartom a szobád és az emeleti fűrdőt, de még a párom testvéreinek a szobáját és az előszobát is. Szóval az egész felső rész az én hatáskörmöm és mindig rendben van. Amikor csak lehetőségem nyílik rá én segytek az anyósomnak és nagyon odafigyelek, hogy szépen beszéljek vele. Mindig megteszem amit kér tőlem és sosem mondom, hogy nem. Míg a lánya egy elkényeztetett kis liba és nem csinál semmi. Ha kéri, hogy segítsen neki meg se mozdul, én csinálom meg helyette. Mégis kétsznüsködik folyton a barátom anyja... Nekem mondja, hogy mennyire szeret, meg, hogy milyen aranyos vagyok, hogy segítek neki, nem úgy mint a gyerekei. Aztán hallom innen fentről, hogy lent mondja a páromnak, hogy én milyen nő vagyok. Mondja, hogy nem ilyen lányt képzelt el a páromnak és, hogy miattam ő teljesen megváltozott és mintha már nem is az ő fia lenne. A hátam mögött folyton kibeszél és gúnyolódik rólam. Tegnap volt kint két zacskó műzli és ettem az egyikből tállal. Ma el lett dugva a műzli. Mindig eldugja előlem a dolgait és a páromnak azt mondta a múltkor, hogy minek jöttem vissza ide (mert külön voltunk egy hetet, de kibékültünk), mert nem azért vett magának sampont, hogy előlem kelljen dugdosnia. Pedig én soha nem nyúlok az ő dolgaihoz. És mégis dugdossa előlem és még mondogatja is, pedig én semmi rosszat nem tettem ellene. Amikor párom kérdezi, hogy mi baja velem, akkor azt mondja, hogy semmi. Kérlek segítsetek!
2009. okt. 14. 16:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költöztök el? Én nem maradnék egy lakásban egy ilyen nővel.
2009. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szia! Hát az a baj, hogy a barátom csak akkor akar elköltözni, hogyha meg lesz a pénzünk egy saját kertesházra. És erre még nem sok az esély főleg, hogy csak 17 éves vagyok és a barátom meg csak 18 és mindketten tanulunk. Diákmunkánk van, de az nagyon kevés.
2009. okt. 14. 17:02
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok meg önállósodni a pároddal, menjetek albérletbe, ha csak egy kis esély is van rá! A saját érdekedben minél előbb keress egy megoldást arra, hogy ne kelljen egy olyan házban laknod, ahol nem látnak szívesen.
2009. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Amúgy több mint 2 éve vagyunk együtt és azóta ezt csinálja az anyja.
2009. okt. 14. 17:03
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Otthonról miért kellett elköltöznöd 17 évesen?
2009. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudnátok valakikkel összeköltözni 4esben? És ha nem takarítanál? vagy amikor azt hallod, hogy téged szíd, lemennél és a szemébe néznél? Rákérdezhetnél, hogy most ez mégis mi.
2009. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nagyon vacak körülmények között élünk, mert apukámnak a betegsége miatt csak alkalmi munkája lehet. Pánikbeteg, de nagyon erős szinten. Anyukámnak minimálbéres fizetése van így nem telt nekünk nagy házra, ami nekem nem volt gond, addig amíg barátom nem lett. Nem volt otthon különszobám és ott nem lehetne magánéletünk, meg hát anyukám nem szívesen aludna egy szobában egy 18 éves fiúval. :) Így maradt, hogy itt vagyunk, mert nagyon szeretjük egymást és az eljegyzés is megvolt.
2009. okt. 14. 17:07
 8/24 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, de a barátom azt kérte, hogy ne, mert nem akarja, hogy konfliktust szítsak.
2009. okt. 14. 17:08
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Akkor nem marad más: tűrj.
2009. okt. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nezd,ha otthon nem akarsz lakni,akkor tenyleg nincs mas valasztasod, csak az,h tursz,mert ez nem fog valtozni es a leirasod alapjan nem is mostanaban lesz lehetosegetek a kulon koltozesre. Talan,ha hazamennel es csak minden masodik nap aludnal ott,akkor nem zavarna annyira.

Nezd, mint ember biztos nincs veled baja es tenyleg `szerethet`, de azert mondja ezt a fianak, mert manapsag sajnos nem az erdekli a szuloket,h szeretik-e a gyerekuket, hanem,h ki milyen korulmenyek kozul jott, milyen a csaladja,...

Akamennyire is kedvelnem a fiam baratnojet en nem orulnek,ha a 18 eves fiamnak ilyen komoly kapcsolata lenne es a lany nalunk elne. Nem bantasbol irom, csak oszintesegbol.

2009. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!