Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korodban vállalnál/v...

Hány éves korodban vállalnál/vállaltál gyereket, és miért pont akkor?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 11:49
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nemt ervezem ebben az életben. A nővérem 29 évesen szült, addigra lett megcsinálva a házuk, addigra lettek meg az anyagi feltételek. Másik nővérem 30 de még nem tervezi mivel nincs saját lakása. Én is azt mondom, hogy vannak bizonyos feltételek, szóval egy gyereknek nem elég a szeretet, kell hozzá még azon kívül egy cosmó dolog, és nem tartom helyesnek a hatalmas gyerekszeretetből olyan heylre is szülni ahol nincsenek meg az alapfeltételek se.
2009. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
94%

25 leszek amikor megszületik az első babánk. Tervezett. Azért most, mert 9 éve vagyunk együtt a férjemmel, van lakásunk, most tervezünk nagyobbat venni, van 2 autónk. Amúgy én egyetemista vagyok, de mire a gyerek 3 lesz, bőven befejezem. A következőt hamar szeretnénk és ha úgy döntünk, akkor a harmadik majd olyan 30-31 körül jönne.

A férjem is 25 éves.

2009. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
94%
Az első gyerekemet 19.5 évesen szültem.Tervezett volt,a férjem 30 éves volt akkor,minden feltétel adott volt(ház,meló,autó stb.)Aztán 3 év múlva elváltunk...34 évesen ismertem meg a mostani férjemet,és tavaly,35.5 évesen megszületett a 2.babám/babánk.Szerencsére most is minden feltétel adott volt(anyagilag és érzelmileg is),a nagy fiú imádja a kicsit.És szeretnénk még egy babát.
2009. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
93%
Én 26 voltam, mikor az első született 29 amikor a második és 31 évesen becsúszott egy harmadik is.Többet már nem szeretnék, csak akkor ha tényleg nagyon jó anyagi körülményeim lennének.
2009. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
92%
Tervezni lehet de ha nem jön össze mint nekem 20évessen?Mert ugy gondoltam hogy én 20évessen szeretnék szülni.De nem jött össze.Elváltunk az első férjemmel(nem ez miatt),és 3éve ujból férjhez mentem és 9hónapos gyermek édesanyja vagyok 33évessen:)
2009. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb koromban azt mondtam, hogy 25 évesen fogok szülni.

Most 25 vagyok, a napokban fogok szülni.:) Nagyjából minden sikerült, amit az első 25 évre terveztem, csak a ház nem. De az is megoldódik majd! :)

2009. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
91%
Lassan 22 éves vagyok, nincs munkahelyem, párommal 3 éve együtt. Nem állunk úgy h jöhetne egy baba. Ha mégis becsúszna nem dőlne össze a világ, de még tényleg nem akarunk. De ha minden megoldódik, lakás, jó munkahely akkor én még panelbe is szülnék:) Olyan 3-4 év múlva. De ha előbb jövünk egyenesbe akkor talán előbb is.
2009. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
91%
Én 23 évesen szültem, egy évvel ezelőtt. Nem akartam tologatni, hogy ha majd 30 leszek, vagy előbb hatalmas karriert építek... Mire 27 leszek, a pici már ovis és még bőven fiatal leszek akkor is.
2009. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
91%
Mi mindenképpen úgy gondoljuk párommal, hogy ha biztos anyagi hátteret tudunk teremteni, akkor jöhet a baba. Mindketten egyetemisták vagyunk, eljegyzésünk volt, de az esküvővel még 1-1,5 évet várunk. Nagyon szeretjük egymást, de ez egyelőre kevés egy babához. Szeretnénk egy közös lakást, illetve egy normális állást. Ha a megfelelő háttér meglesz, akkor egy percig nem fogom a karrieremet sajnálni, jöhet a baba :) Ha reálisan gondolkodok, akkor olyan 26-7 éves koromra teszem ezt az időt, de remélhetőleg mindenképpen 30 év alatt :)
2009. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
89%

én még 25 előtt szeretnék, most még van 1év suli aztán +2év de azt szeretném távúton,mellette dolgoznék, 23leszek,mire befejezem a sulit, azután szeretnénk babát. Előtte még valamikor lagzit. De hát mindehhez sok pénz kell,meg a házra is ráférne előtte a renoválás. tehát majd ahogy alakul,meg persze a babán is múlik,hogy mikor akar majd jönni :)

21/L (a párom 26 éves)

2009. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!