Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan, hogyan szerezzek pénzt?

Honnan, hogyan szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés
Szeretem ha van pénzem. Zsebpénzt nem kapok mert ha kérek bármikor adnak. Legtöbbször csak visszajárókból gyűlik össze párszáz forint. Nagyon ritkán kapok csak úgy apámtól meg nagyanyámtól. Nagyapám évente egyszer-kétszer ad kb 5000ft-ot. Most is kb 5000ft-om van, nem tudom mire költsem de szeretnék gyűjteni. Nem tudok nyári munkát vállalni mert még felnőtteknek sincs munka a környéken pedig mennék. Mit tegyek? 16/L
2013. jún. 26. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Üveg vagy palackvisszaváltás?
2013. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
29%
ha van a közelben ólcsón autó veddmeg és vágd szét add le.
2013. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Menj el kukabúvárnak.
2013. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vállalj fűnyírást a környéketeken. Menj idősekhez és kérdezd meg pár forintért tudnál-e segíteni bevásárolni, vagy takarítani, rendbe tenni a kertet
2013. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Hát ööö...

Csini vagy?

2013. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 /Anita_'94/ ***** válasza:
Én tippmixezésből oldottam meg akkoriban. Bár nekem apu segített feladni a szelvényeim, amíg nem lettem 18. Szegény, mennyit hallgatott ezért anyutól :)
2013. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Áruld a tested
2013. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!