Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek pénzt? Sos.

Honnan szerezzek pénzt? Sos.

Figyelt kérdés
Kérlek ne itélkezzetek hogy nem dolgoztam a nyáron de beteg voltma.Most megyek vissza a suiba de semmim sincs se rendes felszerelést se semmit nem tudok venni senkire nem számithatók most meg már késő diákmelohoz.Valami ötletek?
2012. aug. 14. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Kölcsön rokonoktól,barátoktól.És még nincs késő vannak azonnali gagyibb melók.
2012. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A barátaim se nagyon gazdagok.Rokonaim egy neném van valahol külföldön.Milyen melok vannak? Én semmit nem találok.
2012. aug. 14. 09:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,nekem van pénzem de a barátnőm most talált 3-4 nap alatt fagyi árus állást:)
2012. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak diákszövetkezetek, év közben is lehet dolgozni.
2012. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom ott már jelentkeztem 3 hete de semmi.
2012. aug. 14. 10:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Folyamatosan kell érdeklődni ott. A diákmunkan fennt honlapokon fennt vannak

a munkák, telefonon kell hívni őket.

2012. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Helyesen:

A diákmunka honlapokon folyamatosan fennt vannak a munkák.

2012. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én mindegyikbe regisztráltam minden állásra jelentkeztem!! mindent megpróbáltam és semmi nem találok mert főleg 18 éveseket vesznek fel.. vagy vissza se írnak.. 21 ft egyenleggel meg nem nagyon tudok ilyeneket hívogatni pedig nekem is nagyon kéne szóval aki azt hiszi olyan k*rva könnyű az b@szhatja.. -.-"
2012. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!