Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó vagyok, hogy elvárom az...

Bunkó vagyok, hogy elvárom az öcsém barátnőjétől, hogy egyszer elmosogasson?

Figyelt kérdés
Majdnem 3 éve jár ide hozzánk, de hiába van itt gyakran több mint 1 hétig egyszer sem jutna eszébe segíteni semmiben. Úgy kell kérlelni, hogy segítsen néha főzni. Idáig kb 3x segített és akkor is csak annyit, hogy fogta a habverőt. Állítólag otthon állandóan takarít meg főz, de itt ebből semmit nem vettem észre. Ma is inkább besértődött és hazament mert rá lett szólva, hogy mosogasson már el. Csak most az egyszer szerettem volna, ha besegít mert rosszul vagyok, de ezek szerint ez túl nagy kérés volt. Anyám szerint én vagyok a szemét ez miatt. Szerintetek is?
2013. jún. 25. 22:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Igen, túl nagy. Ő ott vendég, akármeddig van ott. Ha akar segíteni, segít, ha nem, nem...
2013. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg nem vagy bunkó. 1 hétig ott van, ott eszik, ott koszol stb akkor az lenne a minimum ha segít is ha már ennyire otthon érzi magát. Nálunk legalább is igy volt mindig, még a tesóm palija is szokott segíteni amig hozzánk járt, igaz nem mosogatni de mást igen.
2013. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
hát..nem kellene rá eröltetned...de szerintem azért ezt magától is észre kellene vegye..hiszen már elég régóta jár hozzátok...
2013. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
43%

Nem te vagy a szemét.

Hogyha egy ilyen hazug hadnemondjam ki jár oda hozzátok 3 éve..Akkor annyit igazán el várhatna az ember h segit főleg ha lány...

2013. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem vendég szerintem, 3 év után baba**** ha csak vendég lenne.
2013. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Nos, én csak azt tudom, hogy ha olyan helyen vagyok, szívesen ajánlom fel a segítségem. Meg van olyan is, hogy nem érzem otthon magam, akkor nem ajánlom fel... Ha vendégként bántok vele, akkor ez így is marad szerintem.
2013. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Öcséd is szokott főzni, mosogatni?
2013. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészről vendég, másrészt azért mégsem. Ha ott vagyok a páromnál, az alap, hogy megkérdezem mit segítsek, elpakolok magam után, ilyenek.

Gondolom itt leginkább az a baj, hogy eddig egyszer sem ajánlotta fel a segítséget sem, igaz?

2013. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem eleve neki kellene eszébe jutnia, hogy segitsen, de a vendégnek az ember nem mondja, hogy hé mosogass már el. Talán az öcséd odamenne a konyhába és segitene neked, akkor biztosan a barátnõje is kivenné a részét.
2013. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem illene segítenie es a kérdésedre a válaszom, h nem vagy bunkó! Engem is idegesitene, mert ez neveletlenseg! Es 3 év után már nem éppen nevezném vendégnek, ahogyan itt többen is említik! Es az öccs meg nem értem miért kerül most ide, hiszen nem az ő nem mosogatasarol van szó, nem mellesleg egy férfi mindig más ilyen téren, tisztelet a kivételnek.!
2013. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!