Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Hosszú.

Most mit csináljak? Hosszú.

Figyelt kérdés

5 éve vagyok együtt a párommal, két éve együtt is élünk. Eddig minden szép és jó volt, de pár hónapja valami megváltozott. Egyre többet veszekszünk, és olyan dolgokat vág a fejemhez, amik nekem nagyon fájnak. Például hogy kövér vagyok, fogyjak le, mert ő nem így ismert meg. De ha én kérek tőle valamit, azt természetesen nem teljesíti, mindig az van, amit ő akar, az én kívánságom sose számít. Hetek óta azon gondolkozom, hogy elhagyom, mert biztos akadna olyan férfi, aki meg is becsülne, csak nem tudok hova menni. Édesanyámnak egy éve született kislánya (ugye az én húgom), így oda nem szeretnék menni, mert a ház is kicsi, és zavarni meg nem akarok. Apámmal évek óta nem beszélek, más hely nincs, ahova mehetnék. Lassan egy éve vagyok munkanélküli, keresek, de nem akad munka. Szerintetek mit csináljak? Megérné leülni vele beszélni, vagy hagyjam a francba az egészet?

Én 22L , ő 32F


2013. jún. 23. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy utolsó esélyt még megér, hogy megpróbáld kitárgyalni vele ezt a dolgot. Ha eredménytelen, akkor viszont ne kínozd magad tovább... láthatólag nem szeret (már).


Én a helyedben rákérdeznék a dologra anyukádéknál... kétlem, hogy ne fogadnának be...

2013. jún. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elmúlt a szerelem (ha volt egyáltalán), és nem lépett a helyére a kölcsönös szeretet és elfogadás.

Keress mást, aki megbecsül és szeret, és te is tegyél meg mindent azért, hogy jól alakuljon a kapcsolat.

2013. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

17 évesen nem kellett volna összejönni egy 27 évesen gyerekes, korosztályában inkompetens, visszamaradott fiúval - ugyanis egy ennyi idős normális ember nem kezd számára gyerekekkel, és nem viselkedik a kérdésedben leírt módon. De ez mindegy.


Meghíztál tényleg, vagy csak cseszeget? Mert ha elengedted magadat és feljött 15 kiló, az érthető, hogy zavarja.


Miket kérsz tőle, amiket nem teljesít?


Munkaügyben költözz olyan területre, ahol több van, bérelj ott lakást - ilyen egyszerű.

2013. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!