Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jogon dühös egy feleség a...

Mi jogon dühös egy feleség a férjére megcsalás után, ha az évekkel ezelött szó nélkül elnézte a feleség félrelépését?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 21:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én azt nem tudom mért vagyok házasok? Mért nem csak jártok, ha poénból néha megcsaljátok egymást.


Persze mindenki dühös, akit megsértenek az önérzetében. Te is biztos dühös voltál régen és ő pitizett, hogy fogadd vissza. Vagy nem így volt? Akkor most pitizzél te neki. Ha már örök hűséget fogadtatok egymásnak, vagy mit.

2013. jún. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én ugyan nem pitizek. Ő alapjában véve nem szeret engem, akkor hagyjon el nyugottan, de ne játsza a sértődött. Akkor volt egy bbeszélgetésünk, én azt mondtam, hogy oké, felejtsük el és el is felejtettem. Most is volt egy beszélgetésünk, semmi eredménye nem volt, azóta megaláz és elmond mindennek. Állítása szerint akkoriban nem velem volt a baj, csak elcsavarták a fejét, ebben az esetben viszont határozottan vele volt a baj, mert elhanyagolt és én ezt hiába jeleztem neki.
2013. jún. 22. 07:03
 13/16 anonim ***** válasza:
Elhanyagolt, amin nem volt hajlandó változtatni, és te ahelyett, hogy váltál volna, inkább megcsaltad. Akkor tűrd a következményeket. Ha nem teszel ellene, fogadd el, ami van.
2013. jún. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Megmondtam, hogy kirakom, ha nem fejezi be a duzzogást, nem hitte el, erre elkezdtem összepakolni a holmiját. Rögtön megváltozott a véleménye az elmúlt napok eseményeiről.
2013. jún. 24. 14:01
 15/16 anonim ***** válasza:
Jól tetted, elõbb megcsalt, utána még neki áll feljebb és még nem is szeret téged, akkor hagyd menni inkább,amerre lát!
2013. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Jaj de jó, hogy nem vagyok házas ember.
2013. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!