Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jogon dühös egy feleség a...

Mi jogon dühös egy feleség a férjére megcsalás után, ha az évekkel ezelött szó nélkül elnézte a feleség félrelépését?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
A házasság nem arról szól, hogy ki tud jobban kicseszni a másikkal, meg ki tud nagyobb fájdalmat okozni. Ha ennyire nem megy, váljatok el. A megcsalás attól még ugyanúgy megbocsájthatatlan marad, ha az egyik már megtette. Ha annyira zavart, hogy a feleséged megcsal, miért nézted el neki?
2013. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Hát mit csináljon? Örömtáncot leejtsen? Arról nem ő tehet, hogy te egy birka vagy és szó nélkül elnézted neki, mikor ő tett ilyet.
2013. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Es mi volt az oka, hogy elnézted? Tudtál róla és mégis elnézted, vagy jóval utána tudtad meg, hogy megcsal a feleséged?


Dühös? Persze, hogy dühös, mert nem gondolta, hogy vissza is kaphatja.

2013. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Semmi mást nem várok el másoktól, mint amit én is megteszek értük.
2013. jún. 21. 21:14
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A düh nem jog kérdése. Te is lehettél volna dühös, mikor ő megcsalt. Az, hogy ő megcsalt téged, semmit nem enyhít azon, hogy te is ezt tetted.
2013. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, miért nem voltál dühös te is? Persze, hogy dühös, ilyenkor mindenki dühös. Az más dolog, hogy te egy papucs vagy.
2013. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez nem indok, valóban, de az, hogy ő szerelmes volt, el is akart hagyni, amíg rá nem jött, hogy csak szórakoznak vele, én meg csak szexeltem egyet, mert ő az istenért sem akart.
2013. jún. 21. 21:18
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Nem akart veled lenni, mert már nem szeret és csalódás érte.


Vagy nagyon haragszik magára a tetteiért, és ezért nem akart veled lenni, ezért is dühönghet.


Vagy te mielõtt voltál valakivel, miért nem beszélgettél vele, ezért is dühõnghet.

2013. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%
Ha jól értem, ő új életet akart kezdeni másvalakivel akibe beleszeretett, te viszont azért tetted kockára a házasságotokat, hogy üríts egyet? Hmm, tényleg miért is dühös az asszony... A "szerelmes vagyok" sem indok a félrekúrásra, szó se róla, de a te kifogásod a hűtlenségre hajmeresztő. Még az is lehet, hogy könnyebben elfogadta volna, ha te is egy új szerelembe bonyolódsz, mint ezt az "egészségügyi könnyítést"
2013. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Tehát ő új életet akart kezdeni, amit komolyan gondolt, neked meg csak csak szimplán kangörcsöd volt és nem bírtál uralkodni magadon, és könnyítettél egyet a lomposon azzal a tudattal, hogy ez egy házasságban teljesen természetes, aztán elvárod, hogy ő ezt szó nélkül tűrje. Most meg még csodálkozol is, hogy dühös rád... Az eszem megáll, ilyen nincs...
2013. jún. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!