Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen költöztél el...

Hány évesen költöztél el otthonról?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt? Nem féltél?
2013. jún. 17. 22:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen leléptem, azóta vissza se... évekig kapcsolatot sem tartottam senkivel, olyan szintű gázok voltak (bántalmazás). Azóta is ott vagyok, ahova jöttem, párommal.

20 vagyok most.

2013. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen egyetem miatt.


Nem féltem, izgatottan vártam az önálló életet:)

2013. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
41%

13 evesen 6 osztalyos gimi,19 evesen fosulis alberlet,21 evesen mentem ferjhez.22 evesen fejeztem be a fosulit,azota kulfoldon elek a ferjemmel.

13 evesen kicsit tartottam tole,de vegul jol ereztem magam,igy hamar onallo lettem.19 evesen mar egyaltalan nem tartottam tole, hogy meg messzebbre koltozok.Kulfoldon is voltam mar hosszabb idore a ferjemmel mielott kikoltoztunk,de az azert nehezebb volt.Azota 6 ev telt el,es mar el sem tudnam kepzelni,hogy valamikor visszakoltozzek Magyarorszagra.

2013. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Igazából 24 éves voltam, de elötte is külföldön dolgoztam és egy végen csak 2 hónapot voltam otthon az sem egyszerre. Ha ezt is beleszámítjuk akkor 22. Nekem így volt természetes, és nem féltem, már sok éve önálló vagyok. 100 %-osan ellátom magam, és a párom!


25N

2013. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
19
2013. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
49%
14 évesen külföldre ösztöndíjjal.az első 1 év kegyetlen volt, de megszoktam.17 éves koromtól haza se jártam nyári szünetre. Most 28 vagyok és még mindig itt élek külföldön. Ha a Jóisten is ugy akarja akkor itt is halok meg.
2013. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Előszőr 16 évesen! Bár ugyan abban a faluban voltam és bármikor hazamehettem mintha otthon laktam volna még! Aztán 18 évesen véglegesen! De mai napig tudom, hogy a szüleim bármikor tárt karokkal várnak igy nem féltem akkor sem, most sem! :)
2013. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen! Jó érzés volt! Aztán amikor jött az első főzés, nagytakarítás, számla, akkor már nem volt valami vicces! :))
2013. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

22 évesen.

A barátnőmmel költöztünk össze, ő később jött oda, mert akkor még én is félig ott voltam félig meg otthon. Apám régi kis háza volt az egy kis telken. A környéket ismertem mert gyakorlatilag ott nőttem fel, meg oda is jártam iskolába így azzal nem is volt baj. A házat közbe újítottam hogy lakható legyen, mert akkor 3 éve elhagyatott volt már szinte, meg volt pár dolog amit meg kellett csinálni. Azt munka után meg hétvégén csináltam.

Nem volt messze a szüleimtől, gyalog egy 30 percnyire laktam onnan.

Elején furcsa volt, ugye új környezet meg csendesebb környék pedig egy köpésnyire volt tőle a főút meg a belváros. Meg ugye a szomszédok is inkább ilyen idősebbek voltak, de jó fejek még a mai napig is. Lassan 5 éve élünk ott, most cseréltük le a tetőt, meg meg is emeltük, hamarosan neki is állunk beépíteni a tetőteret ami plusz 2 szoba, egy fürdő, meg egy ilyen party szoba lesz egyben. Meg egy előteret is felhúztunk a ház oldalára ahol az új feljáró lépcső lesz és a régi padlás feljárót ami a konyha melletti kis kamrába van azt megszüntetjük és azt a falat kibontjuk és ott kap helyet a konyhánk nagyobbik része ahol az ebédlő sarok lesz elhelyezve. A lenti fürdőszoba ami csak egy wc-ből és egy zuhanyzóból áll, ott a zuhanyzót megszüntetjük és odakerül a mosógépünk plusz ami egy mosókonyha lesz.


De furcsa volt a külön élet, főleg amikor már teljesen átcuccoltam, meg amikor jött a barátnőm akkor még furcsább volt hogy minden nap láthattam meg amikor reggeliztünk együtt, ami azelőtt ritka volt, meg az együtt ebédelés, vacsora meg minden. De hamar megszoktam. A szüleimmel nagyon jóba voltam, nem erőltettem a költözést, de már nagyon érett a dolog hogy a párommal összeköltözzünk és ezért is léptünk igazából.

Szeretek itt lakni, az udvar nem valami nagy csak egy autó fér el ott meg a hátsó részen van kb 15 négyzetméternyi terület plusz egy kisebb tyúkól ahol a tűzifát tároljuk.

Persze hosszabb is lehetne mert van szembe egy üres telek ami nagyobb mint ez, és csak egy kisebb épület van ott amit az átellenes szomszédunk használ, de eladja azt a helyet, és apósom készül megvenni, így lesz nagy udvarunk és apósomnak csak egy kisebb rész kell ahol egy autószerelő műhely lesz ahol tudja tartani a két roncs autóját meg ha szerelne vagy barkácsolna akkor tudjon hova menni. De ez még a jövő, a távoli jövő.

2013. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
18
2013. jún. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!