Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor, és hogyan költöztél el...

Mikor, és hogyan költöztél el otthonról? Tippek?

Figyelt kérdés
hány éves voltál? mennyi volt a fizetésed? milyen lakást béreltél először? 21 vagyok, és úgy tűnik, sürgősen el kell költöznöm itthonról, vagy az alkoholista szüleim teljesen leépítenek. de elég bátortalan vagyok, nincs barátom, akivel összeköltözhetek, egyedül hová mehetek? hogy oldjam meg? köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 1. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

én suli miatt költöztem el,először koli,majd albi,diákmunkából,ösztöndijból tartottam fenn magam,és többen béreltünk egy lakást.



hol laksz?

olyat nézz ahol többen együtt laktok,és majd összebarátkozol a többiekkel.Most keresek én is uj albit ,és sok olyan van ahol már laknak,és az üres szobába keresnek valakit.

2012. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én elég későn költöztem el, 26 voltam és elég jól kerestem, 200 körül nettoban. A párommal költöztünk össze, közös albérletbe. 40 m2-es lakást béreltünk Óbudán.


Neked esetleg érdemes lenne utána járni, hogy van-e olyan lehetőség a környékeden, hogy szobát bérelsz csak, nem egész lakást. Egyedül talán az könnyebb. Illetve vannak olyan hirdetések is, amiben 2-3 fő keres még lakótársat.

2012. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj 2-3 emberhez csapódni, úgy a fizunak csak a töredékét kell állnod.


Vagy nézz olyan hirdetést, ahol egy szobát adnak ki, és menj oda. Persze, alkalmazkodni kell - hol nem? - de legalább nem csszed el az életed egy részét.

2012. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

19 évesen apám miatt.

Albérlet, ösztöndíj, diákmunka...

2012. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

18 évesen albérletbe, egy szobát vettem ki, mindig több emberrel laktam együtt, fiatalokkal vagy fősulisokkal. Érdemes az egyetemeken is érdeklődni címek után, ott össze vannak gyűjtve.

Utána nem költöztem haza, közalkalmazotti fizetésen volt, először diploma nélkül kb. 50ezer (ez régebben volt), utána 70-80ezer. De akkor 15ből még kijött egy szoba rezsivel.

2012. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!