Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen költöztél el...

Hány évesen költöztél el otthonról?

Figyelt kérdés

16/f vok és most fejeztem be az általánost. Lenne hová költöznöm egy lakásba ami ott van a mi háztömbünkben és az enyém is mert a mamám rám hagyta.

De úgy érzem még nem boldugolnék egyedül.


Mikor költöztetek el otthonról?

Nemet kort is kérnék.


2010. aug. 6. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én épp 15 voltam,mikor másik városba költöztem,aztán vissza kellett jönnöm fél évre szülői kényszer miatt, de 16 évesen elköltöztem nagymamámhoz,és azóta külön élek.
2010. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
huu hát azert elég meredek lenne 16 évesen külön költözni.hátt én 18 voltam DE én az exemmel költöztem össze ő dolgozott én meg suliba jártam.de nem ő tartott el mert én kaptam még a családit meg az árvasságit.egyedül azert nem ment volna.úgy is nehéz volt h ketten voltunk.peddig rezsink nem sok volt sőtt még kajára sem kellett sokat költenünk....
2010. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát, 16 évesen nem is fogsz boldogulni, főleg, hogy még csak általánosod van... Építőipari segédmunkásnak talán felvennének, de ugyebár 18 éves korodig tanköteles vagy... Kamaszkori összeférhetetlenség-érzésből elköltözni csak arra jó, hogy legkésőbb pár hónap múlva füled-farkad behúzva oldalogj haza...

Gyerek vagy még, nem vagy képes felnőttként élni.

2010. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A párom,17 évesen fejezte be a középiskolát,akkor költözött a nagyanyjához, persze egyből munka után nézett,azóta dolgozik(29 éves). Én 19 voltam,amikor eljöttem otthonról, szintén dolgoztam(22 éves vagyok).

Mit akarsz kezdeni egy általános bizóval? Nem akarsz tovább tanulni? Ki tart el?

A szülőktől való elköltözés nem csupán más külön lakást jelent,hanem azt is,hogy a saját lábadon állsz,munkahelyed van,nem anyu vagy valamelyik rokon tart el... Remélem,ezzel tisztában vagy!

2010. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16 évesen befejezni az általánost??? O.o LoL
2010. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem is előbb munka kéne,de jobb lenne,ha tovább tnaulnál,mert lehet,hogy most találnál vmi munkát,de nem tartanál ki vele életed végéig,és 22 évesen nehezebb lesz elmenned tanulni
2010. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

20 voltam (nő vagyok)

Jól érzed, nem boldogulnál ennyi idősen még egyedül. Tanulj tovább, legalábbis próbálkozz, ha már ennyi idősen fejezted be az általánost, hogy legyen is belőled valaki később és ne alkalmi munkás.

2010. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy kicsit korai lenne.16 évesen hova vennének fel ahol még ráadásul jól keresnél és meg tudnál élni+tanulni?...Szinte lehetetlen.Még bírd ki azt a pár évet és utána lehet.
2010. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akarok még tanulni, egyetemen v. főiskolán.


Most még egyáltalán nem is akarok elköltözni talán csak a gimi után.


Ja és nem buktam eccer se ha vki erre gondolna, minden évben 4,6 fölött volt az átlagom csak 8 évesen mentem 1-be.

2010. aug. 6. 11:56
 10/14 anonim ***** válasza:
16 voltam, amikor albérletbe mentem 1 barátnőmmel.
2010. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!