Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Az anyámék sehova nem képesek elvinni engem. Az ismerőseim mennek kirándulni, strandra meg minden, engem meg egész évben csak egyszer képesek elvinni valahova, 1 hétre nyaralni. Hát inkább ne mennénk nyaralni, de az év folyamán többször el szeretnék menni kirándulni, nyáron ilyen melegben meg strandra, de az anyámék mindig itthon akarnak lenni, amikor nem dolgoznak.

Nem lenne nekik is jó egy kis kikapcsolódás, valahol nem itthon?

15/F


2013. jún. 17. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen az anyagi helyzetetek? Lehet, hogy a szüleid nem tudják ezt megengedni maguknak.

Betöltöd a 16-ot, és keress diákmelót. Rakd félre a pénzed, és ha jön a jó idő, menj kirándulni a barátaiddal.

2013. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem tehetitek meg.... De miért nem kérdezed meg tőlük?
2013. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan szegények azért, hogy egy strandra ne mehessünk el, amikor nincs olyan jó idő akkor meg valahova kirándulni ne mehessünk el időnként. Persze nem is azt mondom, hogy folyamatosan eljárkálni valahova, csak úgy néha.
2013. jún. 17. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Legjet h otthonülős tipusok
2013. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nekik nincs kedvük és nem tudod rábeszélni őket akkor biztos van olyan barátod akik gyakran járnak strandra szülőkkel, vagy kirándulni.Hozzájuk kellene társulni.Biztos nem bánnák a szüleik sem!Rád figyelnének,ráadásul lenne a fiuknak is társuk akivel eljátszik, és a szüleid is maradhatnának otthon, ugyanakkor te is eljutsz helyekre.
2013. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is ilyenek nekem is hiányzott hogy eljárjunk, első barátomék nyáron többször is több napot a balcsin nyaraltak szerencsére nagyrészt elhívtak. Az én szüleim meg egyszer mennek egy évben akkor is szokott helyre ahol nyugi van meg lehet mászkálni. Nekik ez a kikapcsolódás ők nem akarnak pörögni meg bulizni meg ugrálni a vízben meg mindenfele mászkálni, hanem elfelejtve a munkát otthon a kanapén ücsörögni. Nekik más elképzelésük van a kikapcsolódásról.
2013. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!