Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hagyjam ott, vagy csak...

Most hagyjam ott, vagy csak én fújom fel a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nem először akadok ki a Páromon (28), akinek elég érdekes felfogása van, és sokszor totál ellentétesen gondolkozik, mint én.

A legfőbb probléma,akkor kezdődött, mikor elköltöztünk, és az összes régi-gyerekkori haverja itt van, meg persze a szülei is. Én jelenleg nem kapok még mindig állást, ez is stresszel; meg az is, hogy sokszor tökre olyan érzésem van, hogy a Párom szarik a fejemre.

Pl: esti összebújások már nem ugyanazok. Vhol elveszett a gyengédség-romantika, későn jön haza, és akkor is be van rúgva, v legalábbis csiccsentve, dupla annyit bagózik, és a kevéske pénznek is állandóan lába kél, pedig aztán nem is ott tűnik el, ahol el kéne tűnnie.

Legutóbbi kiborulásom lagziban volt, mikor -bár nem szóltam neki, és nem emeltem ki neki, hogy hozzon nekem is - torta osztáshoz felállva, elmentem egy jól belátható helyen lévő játszótérhez (kertben voltunk, ez a kert középső része) egy kisgyerekhez. Mire visszatértem, kiderült, h ő nekem aztán egy falatot nem hozott, de még nem is hagyott a tányérjában sem, és ez még semmi; elment a haverjaival mellettem úgy, hogy "észre sem vett", elmentek a szomszéd kertbe én meg kereshettem össze-vissza. Mint kiderült( miután ráakadtam a felső kertben) észrevett mikor elhaladt mellettem, és azért nem hozott nekem a tortából, mert nem kértem meg, és mert eltűntem.

Előtte persze rendszerint megosztottam a tányéromban lévő dolgokat vele, de nem csak a lagziban, hanem a valós életben is....

A grátisz esemény, aminél kis híján megütöttem, h az egyik kocsiban hagyta a dzsekijét,(nem emiatt) és indulnunk kellett haza (többen utaztunk haza) s mondta, h elugrik a dzsekijéért. 10 perccel később utána mentem, és kiderült, hogy ott iszogattak a kocsiban még, a "Csak még ezt az egyet" felkiáltással. Fél órával később levadászta őt a "sofőr", h indulni kéne, majd a kocsinál felkiáltott, hogy jaj a dzsekim... és visszaszaladt...

Aláírom, lehet túlpörgöm a dolgokat, de nekem ez már túl sok....23L



2013. jún. 13. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Láthatóan sz@rik a fejedre, iszik is. Minek neked egy ilyen?
2013. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első 2 bekezdésed olvasd el és rájössz a válaszra
2013. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
mondd el neki mindezt.. mondd el,hogy mi zavar .. ha valtoztat rajta,akkor meg erdekli hogy te hogy erzed magad, hanem hagy ott... sok ilyen mas embert kapsz...
2013. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát az eleje még tűnhetne hisztinek is, de a végére el tudtam dönteni, hogy egy link valaki a pasid szerintem. Veled ment az esküvőre? Mert ha igen, akkor elég gáz h eszébe nem jut tortát hozni neked, meg koptat h igyon még a haverokkal. A szex valószínűleg átment kötelezőbe, amennyit veled kell lenni letudja, aztán éli világát. Ha 17 körül lenne még el is tudnám fogadni, de huszonakármennyi már, lehetne felnőttebb. Szerintem nem te reagálod túl, jogosak az érzéseid. Szerintem szedd össze a gondolataid és finoman tálald neki. Ha szeret még akkor erre megijed és remélhetőleg összekapja magát, de az is lehet h felháborodik, és szépen végigmesél megint mindent bizonyítva a saját igazát. Ha ez történik se bizonytalanodj el, emlékezz h te többet szeretnél belőle, ő pedig ezt lesz@rja.
2013. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Már elmondtam neki. Nem is egyszer! Jha, meg néha az is hozzájön, hogy mintha nem venne komolyan.. Olyankor rettenetesen felhúzom magam, ő meg még szít, s utána meg csodálkozik, mikor tigrisként neki ugrom.

Utána meg azt hallgatom, h nem szeretem... Amikor meg közlöm vele, h ha nem szeretném, nem idegesítenének a problémák, akkor meg azt hallgatom, h bizonyítsam be, h szeretem. (aaah) Amint kicsúszik a számon, h a szerelmet nem bizonyítani kell, jön a "Tudom, h már nem szeret" mondat....

Elég gyakran tervezgetem, h összepakolok, aztán lelépek, de ilyenkor meg előjön bennem, hogy nem ez a probléma megoldása... De akkor mi?!

Ja, és sokszor megkapom, hogy állandóan pampogok ugyanazon és h túllihegem(he?!, akkor miért nem fogja fel, hogy létező probléma?!)

2013. jún. 13. 18:07
 6/10 A kérdező kommentje:
:) Na a szex.. az egy másik tészta... Mint írtam fentebb eltűnt a régi gyengédség, romantika, én meg nem vagyok a durr-bele tipus... Így aztán szépen megritkultak a költözés óta. Meg most mondjátok meg őszintén! Ki a franc akar egy alkoholgőzös dohányszagú fickóval etyempentyézni?! Aki felteszi a kezét, azt meghívom magunkhoz!!!!!
2013. jún. 13. 18:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, senki nem akarna egy ilyen emberrel lenni.. Ha a beszéd se segít, nem csinál semmit, és láthatóan szarik rád... Szerintem hagyd ott. Nehéz lesz biztosan még így is...de ne tedd tönkre az életed :S Fiatal vagy.
2013. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az összepakolós, eltűnős szakítást nem támogatom. Ha szakítok, akkor annyit érdemel a másik, hogy szemtől szemben elmondom neki miért döntöttem így. Én elmondanám a barátodnak, hogy ha nem tekintette volna hisztinek a viselkedésem, akkor nem éreztem volna hogy nem foglalkozik velem, így nem is döntöttem volna úgy, hogy elhagyom. Fiatalok vagytok még, ez nem hullámvölgynek néz ki, hanem annak, hogy két különböző utat járó emberré értetek egymás mellett. Ő bulizna és haverokkal lenne, te pedig egy komolyabb fiút szeretnél magad mellett tudni. Csak mert szerinte már megint ugyanazon problémázol és így nem tud téged szeretni még ne nyomd el magadban az érzést, hogy valami nem jó.
2013. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolj ugyanebbe a szituba + 1-2 gyerekkel. Ilyen életet akarsz magadnak?
2013. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lépj le, amíg nem késő.
2013. jún. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!