Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a férjemből?

Elegem van a férjemből?

Figyelt kérdés

Vagyis kijelentő mód...

Van két kicsi gyerekünk, és a második után még nem sikerült leadnom néhány fölös kilót. Na nem sok, inkább csak deréktájon látszik... :( Azonban így nem nagyon tudok úgy öltözni, ahogy szeretnék, és úgy vagyok vele, hogy inkább felveszek egy olyan ruhát, ami kevésbé divatos, de ne lógjon már ki az "oldalhájam" a nadrágból... Valamelyik nap vettem (egy szerintem tök jó színű, világoslila) nadrágot. Ez olyan szabadidőnadrág jellegű. Erre ma, amikor indultunk volna a boltba, megrángatta a nadrágomat, és sziszegve közölte, hogy ezt cseréljem már le. De én meg jól érzem magam benne, mert nem látszik benne a problémás rész, és szerintem nem is olyan nadrág, amiben csak otthon lehetne flangálni.

Ő mindig azt akarja, hogy szuperdivatosan öltözzek, úgy mint a 18 éves lányok, és nem fogja fel, hogy én úgy rosszul érzem magam, legalábbis a jelenlegi formámban... :( De mindig ez van. Ha nekem tetszik egy ruha, szerinte idétlen. Persze van olyan felsőm, amit én utálok, mert szerintem előnytelen, de szerinte az tök jó, és hordjam. Mindig rám akarja erőltetni azokat a ruhákat, amelyek csak nádszálvékony nőkön állnak jól.

Ezzel a mai beszólásával már annyira megbántott, hogy mondtam neki, hogy menjen el, ha nem tetszik, nem kell égetnie magát velem, ha nem tetszek neki.

Más is van ilyen helyzetben, vagy csak én reagálom túl? :S


2009. okt. 8. 16:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
84%

hehe én 101 kiló vagyok. Sajnos sportolás után híztam meg, aztán lefogytam és megint visszahíztam

A barátom szeret és elfogad és így is tudok csinosan öltözni, és egyáltalán nem zavarja. Tudjátok nem az számít kívűl mi van, ha belül nincs semmi. Én dagi vagyok, de imádjuk egymást, tiszteljük és megbecsüljük egymást.

És a vékony nőket is ugyanúgy megcsalják, szóval hagyjuk ezt a vágyaink kielégítése cimű fejezetet, a legbombázóbb nőt is megcsalja a pasija ha olyan.

Érdekes értékrendetek van...már aki túlsúlyos az fogja be a pofáját és türjön mindent...de amikor egy vékony nőt csalnak meg akkor mit találtok ki?.....

2009. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

nem csak a 18 éves lányok tudnak divatosan öltözni. sőt, manapság az inkább nem a ivatos kategóriába tartozik. a kisugárzás fontos.

nagyon jól össze lehet válogatni, ízléses, nőies, de egyben szexi ruhákat is.

viszont minden ízlés kérdése. van, aki sajnos nem "tud" öltözködni. nem bántásnak mondom, de elképzelni sem tudom azt a lila szörnyűséget, amit leírtál... :-S

2009. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
91%
Sziasztok! Nekem az a véleményem,hogy a Kérdezőt megalázza,és nem tiszteli eléggé a férje.Nem hiszem,hogy 5 kiló felesleg miatt be kellene szegénynek szólogatni,és mert nem vesz fel tinis ruhákat.Igaza is van,hogy nem teszi közszemlére a súlyfelesleget,attól,hogy egy ruha divatos,még nem biztos,hogy mindenkinek jól is áll.A másik meg az,hogy futhatok én kilométereket,tornázhatok,diétázhatok,járhatok én fodrászhoz,kozmetikushoz,ha a férjem nem tisztel,nem becsül meg,akkor sem fog,ha megszakadok.Szóval,szerintem jól teszi a kérdező,ha elhagyja,nekem sem kéne ilyen önző férfi!Inkább külön éljenek,mint hogy a babának folyton a civakodást kelljen hallgatnia maga körül,mert az sem tesz túl jót neki.Egyébként meg,tényleg igaz,hogy lehet valaki egy bombázó,ha a párja félre akar menni,akkor meg is fogja tenni!
2009. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Mivel elképzelni sem tudod, így nem értem, hogy mondhatod rá, hogy szörnyűség... :) Nem hupilila.:P Neked talán nincs lila ruhád? Én kifejezetten szeretem a lila színt.
2009. okt. 8. 19:31
 25/30 anonim ***** válasza:
89%

Szia, a ferjed megalaz teged. Igy persze, hogy nincs onbizalmad. Elhiteti veled, hogy te egy senki vagy, de persze ez NEM igaz!

Amugy pedig mondd meg a ferjednek, hogy te nagyon szivesen eljarsz konditerembe, es tornazni es szepitkezni, de akkor legyen a gyerekekkel addig, es legyen rend amire hazaersz (mert gondolom onagysaga ezt elvarja toled, ugye???)A konditerem es mas szepitkezes is penze kerul. Idobe es penzbe.

Segit o neked lefogyni??? Ad ra penzt neked? Figyel addig a gyerekekre? Vagy csak magyarazni tud?

Te egy fozo moso gyereknevelo, rendrako szemely vagy akit megalaznak? Ne engedd meg!!!

Ha tudsz, minel elobb hagyd ott es kezdj uj eletet, becsuld magadat, szeresd magadat, ha o mar ezt nem teszi. Hidd el boldogabb leszel a ket gyerekkel is!

O meg oruljon maganak!:)

2009. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
85%

Tipikus, hogy az utolsót, akinek minden szavával egyet lehet érteni, lepontozzátok...

Lefogyni valóban jelentős idő- és pénzbefektetés, nem megy magától. Egészséges ételek, alakformáló torna - egyik sincs ingyen.

Kedves válaszadó, aki azt mondta, hogy a férfiak a farkuk után mennek és a mosás-főzés-takarítás másodlagos - remélem, kiveszed a részed a házimunkából és a gyermek gondozásából, ha nincs kaja, morgás helyett főzöl, stb. stb. - ha így van, akkor esetleg ok, amit mondasz.


Amúgy nem ez itt a fő probléma, hanem a férj hozzáállása - egyáltalán miért vette el a kérdezőt, ha nem ő számára a legszebb nő? Tudta a férj már a házasságkötés előtt is, hogy milyen a stílusod, nem szeretsz feltűnően öltözködni, stb. Ha előtte is ilyen megjegyzéseket tett, így bánt Veled, és Te elengedted a füled mellett, akkor 50 százalékban Te is hibás vagy, sajnos ezt kell, hogy mondjam... Az ember azt várná a párjától, hogy dícsérje, odalegyen érte, nem ezt... Nem tudom, mit lehetne tenni, ilyen megalázó bánásmód mellett azt hiszem, én is otthagynám a páromat.

2009. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
83%

Szegény megboldogult nagyanyám mondása jut ilyenkor mindig az eszembe amikor szép nőt mutattak neki a fiú unokái.

"szép szép fiam,de mit ér a szép tál ha üres?"

A férjednek egy üresfejű kirakati babára lenne szüksége.

De abba is találna hibát biztosan,mert amellé meg vehetne fel egy bejárónőt.

Válj el tőle ha valóban olyan ahogy leírtad.

2009. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
80%

Úgy látszik a férjednek akkor sem lennél jó, ha lemenne az a pár kiló!

Ha k@vás kinézetű nőt szeretne akkor ne csináljon gyereket!!! Inkább örülnie kellene, hogy takarod azt a pici pluszt, ami téged zavar. Ez azt jelenti van önkritikád. Egyébként sem vagyunk egyformák,van aki lila szabadidő gatyóban érzi jól magát, van aki tűsarkú neccharis szerkóban. Akkor is tudta a férjed, hogy milyen a stílusod, mikor még nem szültél .

Amúgy simán én is azt csinálnám, amit az egyik válaszadó írt: fikázd te is! Főleg, hogy ő sem olyan cuccokat hord, ami neked bejön. Nekem az exem volt olyan, hogy azt hitte ő stílusikon, én meg sehol nem vagyok mellette. Aztán koppant az új csajánál, nem is kicsit :)

2009. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
63%
Végülis kitetted a szűrét?
2009. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
55%
Én is kíváncsi vagyok, mi lett!
2009. okt. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!