Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a férjemből?

Elegem van a férjemből?

Figyelt kérdés

Vagyis kijelentő mód...

Van két kicsi gyerekünk, és a második után még nem sikerült leadnom néhány fölös kilót. Na nem sok, inkább csak deréktájon látszik... :( Azonban így nem nagyon tudok úgy öltözni, ahogy szeretnék, és úgy vagyok vele, hogy inkább felveszek egy olyan ruhát, ami kevésbé divatos, de ne lógjon már ki az "oldalhájam" a nadrágból... Valamelyik nap vettem (egy szerintem tök jó színű, világoslila) nadrágot. Ez olyan szabadidőnadrág jellegű. Erre ma, amikor indultunk volna a boltba, megrángatta a nadrágomat, és sziszegve közölte, hogy ezt cseréljem már le. De én meg jól érzem magam benne, mert nem látszik benne a problémás rész, és szerintem nem is olyan nadrág, amiben csak otthon lehetne flangálni.

Ő mindig azt akarja, hogy szuperdivatosan öltözzek, úgy mint a 18 éves lányok, és nem fogja fel, hogy én úgy rosszul érzem magam, legalábbis a jelenlegi formámban... :( De mindig ez van. Ha nekem tetszik egy ruha, szerinte idétlen. Persze van olyan felsőm, amit én utálok, mert szerintem előnytelen, de szerinte az tök jó, és hordjam. Mindig rám akarja erőltetni azokat a ruhákat, amelyek csak nádszálvékony nőkön állnak jól.

Ezzel a mai beszólásával már annyira megbántott, hogy mondtam neki, hogy menjen el, ha nem tetszik, nem kell égetnie magát velem, ha nem tetszek neki.

Más is van ilyen helyzetben, vagy csak én reagálom túl? :S


2009. okt. 8. 16:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
25%

szia!


Pedig igaza van a 17:23- asnak... Kemény, de igaz. Kicsi babával vagyok itthon, de megteszek olyan dolgokat, amikkel a férjem vonzalma nem csökken (pl. kozmetikushoz járok, csinosan öltözködöm) Nem kell szuperdivatos cuccokat venni, de adnunk kell magunkra, mert a pasiknak nemcsak a belbecs fontos, hanem a külcsín... bezony, bezony...Nem kell most szoláriumba rohanni, meg plasztikai sebészhez , de ha van rajtad kicsi túlsúly, azt tornával simán le tudod adni, vagy úszással pl. Ha látja hogy te igen is törekszel arra, hogyha nem is nádszálvékony, de fitt és csinos legyél... nem lesz újabb nadrág-rángatás!

2009. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
21%
Jó Neked, hogy ez a legnagyobb gondod!
2009. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
64%

OFF_ Szia,ha karcsusitani szeretned a derekad nem kell fogyoznos, csak mozognod egy kicsit. Ha alszik a babad, ulj le egy szekre,ugy,h terded meroleges legyen, vegyel a nyakadba es pl felmoso rudat es fordulj, jobbra, majd balra amennyire csak tudsz, ugy,h a derektol lefele ne mozogjon a tested. Sokat csinalj belole, mennyit csak birsz, naponta noveld, lehetoleg minden nap csinald. Szepen le tudod adni a uszogumit es a babadnak se artasz.


A masik, en sem hordanek/hordok olyan ruhat,amiben nem erzem jol magam, de otthon a pasim kedveert felvennem,h felizgassam a fantaziajat, plane,ha tetszem neki ugy!!!

2009. okt. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
79%

Válj el a francba. A hülyékre meg itt ne halgass. Semmi okod magyarázkodni, senkinek.

A férjed egy tapló. Csoda hogy idáig kitartottál mellette.

Kezdj új életet, hajrá :)

2009. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
84%

17:23nak azért nincs igaz, mert egy kalapba rakta a kérdezőt egy slampos igénytelen nővel. És tuti nem is szült még... tudod 4 kiló nem nagy ügy, ha ezért csinosabbat keres a férje akkor b@sszaa meg magát a kedves férj, vagy hordja ki ő a gyereket.

Az hogy valaki igénytelenné válik, és azért hagyja ott a pasija az egy dolog, te arról beszélsz.

De a kérdező nem. Azért nem minden felség mártírfeleség, akinek a férje egy köcsög lesz, mert villogni akar vele. Nekem szólna be a pasim, hogy nem vagyok elég divatos, mikor a gyermekeinket nevelem oda megy a legtöbb pénz, úgy vágnám nyakon mint a szél. Örülök hogy vannak itt olyanok akik ezt kivűl állóként ennyire jól feismerik és itélkeznek. Van aki 30 kilót ledob fél év alatt, van aki 4-től sem tud megszabadulni.

komolyan kiakadok, hogy mindjárt még a kérdező tehet mindenről mert nem prada estélyiben megy a CBA-ba....

2009. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
17%
Neked lehet,hogy jobb lesz a válás,de a gyerekeidnek nem!Nagy tévedés azt hinni,hogy így a gyereknek jobb.Sokan ezért lesznek kezelhetetlenek a válás után.Nem magaddal kell elsősorban törődnöd,hanem a gyerekekkel.
2009. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
86%
Kedves előző... A szüleim kissé tönkretették az életem, mert miattam nem váltak el. Csak épp úgy éltek egymás mellett, hogy nem köszöntek egymásnak. Ha kellett valami? Menj anyádhoz/menj apádhoz. Ha meg beszéltek egymáshoz félévente, akkor tettlegességig fajult a dolog. Gondolom ez csodás! Úgyhgy ne osztogass ilyen okosságokat!
2009. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
88%

persze éljenek a szülők hidegháborúban az mindenképp jót tesz a gyereknek.

Ilyenekből lesznek súlyos lelki sérült felnőttek és tanulják el a rossz példát. Hogy hogyan oldják meg a problémákat. Meg miért kéne boldogtalanságban élnie valakinek? komolyan ekkora baromságot.

Én szüleim is elváltak és akkor mi van? boldogan él mindkettő az új párjával és én mind a 4üket szeretem. persze rossz volt nekem is, mégis jobb mint a vitákat hallgatni meg egyebek..

gondolkodjatok már...

2009. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
14%
Miert kampanyoltok a ferjeitek vagyanak a kielegitese ellen? Aztan meg csodalkoztok,h felre mennek. Szuljunk gyereket es neveljuk, meg takaritsunk es ennyi? Legyenek ezert halasak es elegedettek?
2009. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

30 kilót híztam a szülésem után hormonproblémák miatt, és most szégyen ide, szégyen oda 97 kiló vagyok.

A párom soha egy rossz szót nem szól rám, és ha valaki megjegyzést tenne, lemerem fogadni, hogy belelépne a szájába.

Lassan helyreállok, és elkezdhetek a fogyáson gondolkodni, hogy visszanyerjem az alakom, de a párom már mondta, hogy ha így maradok, akkor is én vagyok neki a legszebb.

Az megalázó, bántó, hogy ilyen megjegyzéseket tesz rád, főleg 5 kiló miatt.

Ne tűrd el. Főleg, hogy azt mondja, hogy csúnya vagy.

Ha nekem ezt mondaná, fel is út, le is út.

Ha csak ennyi számít neki, hogy külsőre bombázó légy, akkor mondd meg neki, hogy holnaptól főzöl, mosol, takarítasz, mert nekem a külsőmmel kell foglalkoznom. Lefogyod azt a poton 5 kilót, és mondd neki, hogy jó lenne ha változtatna magán, mert így nem jelensz meg vele sehol. Kíváncsi lennék, hogy mennyire állna félre a szája.

2009. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!