Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lett egy gyerekünk és a...

Lett egy gyerekünk és a barátnőm behülyült azóta, sokat veszekszünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem terveztük a gyereket, de megtartottuk, viszont azóta a barátnőm állandóan veszekszik mindenért, hogy neki elege van ebből, nem érzi jól magát, gyökér vagyok stb. A szüleivel van igazán a gond, ők nyomják hátulról a szarságaikat, hogy szerencsétlen vagyok, meg nem vagyok való apának. Mindig jön az anyja és itt osztja az észt, rendezkedik, utál már 4 éve. Barátnőm meg veszekszik, hogy kövér, holott inkább elég sovány, meg hogy milyen béna szülei lesznek a gyereknek. Tényleg mindennap balhézunk..tegnap szar kedvem volt, meg még ő is cirkuszolt, aztán estére nem volt kedvem semmihez, ő meg akkor akart közeledni, de nem voltam felvillanyozva. Aztán teljesen kiakadt, hogy mert biztos ronda, azért nincs kedvem és el is viharzott a barátnőjéhez. Nem tudom mit tegyek már, fog-e változni a dolog, 7 hónapos a lányunk és már túl vagyunk a kritikus időszakon, de minden csak gázabb lesz..

2013. jún. 7. 12:28
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

A kulcs az, hogy sokszor kell elmondani, hogy szereted őt meg a gyereket, felajánlani a segítséged a gyerek körül, és segíteni is.


Ha ezek megtörténtek, és ez után ilyen a helyzet, akkor pszichiáter, mert lehet, hogy tényleg depressziós, és azt nem fogja tudni egyedül megoldani, csak elmar maga mellől. Hangsúlyozd, hogy nem gondolod hülyének, őrültnek, csak szeretnéd, ha megoldást találnátok, hogy ő jobban érezze magát... ha egy nap százszor elmondod ezeket, hogy mellette állsz, és tényleg segítesz is, talán megnyugszik. De nem állítom, hogy könnyű lesz, mert jelenleg olyan állapotban van, hogy nem is te vagy a bizalmasa, hanem a barátnője, akihez elviharzott.


A szülei biztos eddig sem kedveltek téged, de ez láthatóan eddig őt nem érdekelte (hisz mégis együtt voltatok), de most bizonyára instabilabb, kiszolgáltatottabb idegállapotban van. El kell érned nála nagy türelemmel, hogy te legyél a támasza, a bizalmasa, hozzád forduljon, ha baja van, és ehhez nagy türelemre lesz szükséged.

2013. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!