Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lett egy gyerekünk és a...

Lett egy gyerekünk és a barátnőm behülyült azóta, sokat veszekszünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem terveztük a gyereket, de megtartottuk, viszont azóta a barátnőm állandóan veszekszik mindenért, hogy neki elege van ebből, nem érzi jól magát, gyökér vagyok stb. A szüleivel van igazán a gond, ők nyomják hátulról a szarságaikat, hogy szerencsétlen vagyok, meg nem vagyok való apának. Mindig jön az anyja és itt osztja az észt, rendezkedik, utál már 4 éve. Barátnőm meg veszekszik, hogy kövér, holott inkább elég sovány, meg hogy milyen béna szülei lesznek a gyereknek. Tényleg mindennap balhézunk..tegnap szar kedvem volt, meg még ő is cirkuszolt, aztán estére nem volt kedvem semmihez, ő meg akkor akart közeledni, de nem voltam felvillanyozva. Aztán teljesen kiakadt, hogy mert biztos ronda, azért nincs kedvem és el is viharzott a barátnőjéhez. Nem tudom mit tegyek már, fog-e változni a dolog, 7 hónapos a lányunk és már túl vagyunk a kritikus időszakon, de minden csak gázabb lesz..

2013. jún. 7. 12:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
65%
Pár napja feltettek itt egy kérdést, hogy megtartsák-e a nem várt gyereket. A ti példátok jó lenne elrettentésnek, hogy csak mindent tönkretenne. A barátnődet el kéne cipelned pszichiáterhez, mert lehet, hogy depressziós, bár az durvább szokott ennél lenni, szerintem ő szimplán egy hisztérika, de biztos ami biztos, nézzen rá egy doki. Anyukát kipenderíteni a lakásból, ha tetszik neki, ha nem. Ha pedig nem működik ezek után se a dolog, akkor marad a külön válás, mint 100 hozzátok hasonló párnál 90-nél.
2013. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó, ne legyél már ennyire nyers, nem minden fekete-fehér. Ha nem voltál hasonló helyzetben, akkor nem nagyon tudod beleképzelni magad egyikőjük helyzetébe se. Ez nem úgy megy, hogy terhes leszek, hm, hát megyek gyorsan abortuszra, aztán 2-kor jelenésem van a műkörmösnél. Ha megtartom, akkor meg gyors kipottyantom, aztán berakom a kiságyba, míg fel nem nő.


Összetett probléma ez, melyen az ember sínylődik, a 2 szerelmes egymáshoz való viszonya is változik, nem csak az lesz, hogy hopp, tali, akkor szex, aztán tipli melózni, majd este buli. Minden más, nehéz, meg kell oldani.

2013. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
90%
Voltam ilyen helyzetben, 19 évesen terhes voltam (bogyó mellett), de mivel nem tudtuk volna eltartani a gyereket, én pedig akkor kezdtem a főiskolát, nem láttuk értelmét, hogy tönkretegyük minimum 7 ember életét (gyerek, a barátom és én, és a 4 nagyszülő, akiknek anyagilag folyamatosan támogatni kellett volna minket). Ésszerű döntést hoztunk, őszinte leszek - és nyers - nem bántam meg, mert sikerült lediplomáznom, jó munkahelyet szereznem jó fizetéssel, a párommal azóta jegyesek vagyunk, jövőre házasodunk, majd indulhat a babaprojekt. De ha megtartottuk volna azt a gyereket, akkor most valószínűleg nem lennénk már együtt, én élhetnék a szüleimmel, a szüleim pénzéből, megkeseredve. És lehet, hogy szeretném a gyereket, viszont rajta kívül az egész életemet utálnám. Most viszont nincs gyerekem, és az egész életem minden momentumát imádom. A másik említett kérdésnél is leírtam ugyanezeket, mert egy személyes tapasztalat úgy gondolom, segíthet meghozni egy ilyen döntést a pár életében. Bár nálunk egy percig sem volt anno kérdés, hogy mi legyen.
2013. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, totál nem ide tartozott a válaszod, MI megtartottuk, mert nekem belefért és nem akartam volna, hogy elvetesse. Én nagyon szeretem és ő az első lány, akivel komolyan elképzeltem az életem, szóval tanácsra van szükségem és nem arra, hogy valaki a képembe dörgölje, hogy szarul döntöttünk.
2013. jún. 7. 14:41
 25/31 anonim ***** válasza:
41%

Bírom, mikor a "mit tegyek?" kérdésre az a válasz, hogy gondolkodtál volna előre, válj el/szakíts. Miért nem lehet a kérdésre válaszolni annak, aki tenni akar valamit?


Nyugodj meg, minden rendbe jön, ha mindketten tesztek érte. Te hogy érzed magad apaként? Milyen a viszonyod a babával?

2013. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
A 21-es választ is én írtam, az már szerintem a kérdéshez tartozik. A 23-as válasz a 22-esre volt a válaszom, igazad van, az valóban off. Viszont a 21-esben tanácsot is adtam, így nem érzem jogosnak, amit írtál.
2013. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Hát, először nem gondoltam, hogy kialakul majd egy ilyen kötődés, miután semmilyen kisebb gyerekkel nem volt soha kapcsolatom se régebben, se felnőttként, de különösen szép kislány, nyugodt, akárki meglátja, elolvad tőle, jó érzés, hogy belőlünk van. Hozzám meg különösen ragaszkodik és ez szuper, nem gondoltam, hogy ilyen hamar így lesz, elég fura érzés. Próbálok sokat foglalkozni vele.
2013. jún. 7. 15:02
 28/31 anonim ***** válasza:
30%

Nézz rá a 40 napos házasságmentő programra!

Küzdő típusnak tűnsz, biztos menni fog. Minden jót!

2013. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Szerintem valahogy helyre kéne állítanod kettőtök kapcsolatát lelkileg és testileg egyaránt. Be kéne bizonyítanod neki, hogy te szereted, akarod, és hogy fontos neked, és ti már egy család vagytok, az anyja pedig nem a ti kis szűk családotokba tartozik, mellesleg...

Pl. hívd el vacsorázni és egy tölts el vele egy forró éjszakát, valahogy csak meg tudnád oldani, hogy addig a kislány valakinél legyen.

De ez nagyon fontos, hogy jó viszonyban legyetek, próbáld meg feloldani a stresszét!

2013. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Olyan jó ilyet olvasni, h van ilyen rendes srác... :-)
2013. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!