Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lett egy gyerekünk és a...

Lett egy gyerekünk és a barátnőm behülyült azóta, sokat veszekszünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem terveztük a gyereket, de megtartottuk, viszont azóta a barátnőm állandóan veszekszik mindenért, hogy neki elege van ebből, nem érzi jól magát, gyökér vagyok stb. A szüleivel van igazán a gond, ők nyomják hátulról a szarságaikat, hogy szerencsétlen vagyok, meg nem vagyok való apának. Mindig jön az anyja és itt osztja az észt, rendezkedik, utál már 4 éve. Barátnőm meg veszekszik, hogy kövér, holott inkább elég sovány, meg hogy milyen béna szülei lesznek a gyereknek. Tényleg mindennap balhézunk..tegnap szar kedvem volt, meg még ő is cirkuszolt, aztán estére nem volt kedvem semmihez, ő meg akkor akart közeledni, de nem voltam felvillanyozva. Aztán teljesen kiakadt, hogy mert biztos ronda, azért nincs kedvem és el is viharzott a barátnőjéhez. Nem tudom mit tegyek már, fog-e változni a dolog, 7 hónapos a lányunk és már túl vagyunk a kritikus időszakon, de minden csak gázabb lesz..

2013. jún. 7. 12:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
73%
Miért tartanak lúzernek? Van jövedelmed, tisztességes munkahelyed?
2013. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%

Ne aggódj,a férjem mellé is mást terveztek. ;)

Hát nem jött össze és mindenki belenyugodott idövel.

Mára van 2 szép gyermekünk,3 és 5 évesek.15 éve együtt vagyunk.Anyóst rendezd el.juttasd a tudomására,hogy felesleg.Lehet többször kell majd,meg veszekedés lesz de állj a sarkadra.Te vagy a férfi a háznál.Nem??

2013. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
6%

Ne vicceljetek már szülés utáni depresszióval.Szülés után 7 hónappal.Ez szokott szülés után pár héttel,mert a hormonok rendezödnek....

Depressziós az lehet!!

Beszélj vele,hogy mi a baj.

2013. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon fiatalok vagytok és láthatóan nem is a "házasodjunk 20 évesen" fajtából, ergo még nem tudtok nagyon mit kezdeni a helyzettel. Ennyi idősen mondjuk én se vágynék egy gyerekre a barátnőd helyében. Próbáljatok kicsit egymásra hangolódni és nem veszekedni annyit. Nem tudom, mivel foglalkozol, de érzi melletted, hogy biztonságban van?
2013. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem vagy apának való, miért jönnek a gyökérrel stb?

Netán iszol, vagy nem tudsz bánni a pénzzel, vagy sokat játszol a gépen? MI A KIFOGÁS? Egy kicsit biztos igazuk van, és biztos nem teszed meg a tőled telhetőt, különben nem érne kritika. Lehet változtatnod kéne.

Nem csak az anyaság, az apaság is nagy falat, elhiszem, h egyiktöknek sem könnyű. És a nagyszülőknek sem, ha azt látják, h nem boldogak a fiatalok.


Ő biztos kikészült, h megváltozott a teste, nem érzi nőnek magát. Segítsd ebben, h jobban érezze magát, és aztán Neked is jobb lesz. Mondd el, h tudod, h ő ezt az áldozatot hozta a kettőtök javára, h gyermeketek születhetett. A teste idővel fog változni, mondd meg, h Te így is szereted, és így is nőiesnek tartod. Ha sír, h kövér, akkor ajánld fel, h vigyázol a picire, és addig ő elmehet kocogni, biciklizni.

És beszélj neki arról, amiket ide leírtál: fontos, h szépen tudtára add, h nem kedves, pedig igényled a kedvességét. Mondd le, h sokkal szebb mikor mosolyog, olyan szép mosolya van. Masszírozd meg ha feszült, símogasd, ha épp elmegy melletted.

2013. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
24%

Aki a szülés utáni depresszióra legyint annak ajánlom hogy olvasson utána mert bizony nem hetekig tart. nekem kemény fél évbe telt. csak hogy ne kelljen keresgetned itt egy cikk amiben azt írják hogy akár évekig is eltarthat.

[link]

2013. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Van munkám, meg jól is keresek, de van elég sok szabadidőm és míg nem volt gyerek, olyankor szórakoztunk, ebből az jött le nekik,hogy nem vagyok felelősségteljes..nem bírják a stílusom vagy nem tudom, pedig csak szimplán nem vagyok egy megjátszós, merev srác.

A barátnőm úgy érzem nem szeret, régebben mindig velem akart lenni, igazi szenvedélyes kapcsolat volt, most meg olyan, mintha rám unt volna és már nem tetszenek bennem azok a dolgok, amikért oda volt.

2013. jún. 7. 13:20
 18/31 A kérdező kommentje:
A másik, hogy úgy érzem nem féltékeny már, nem mintha lenne oka, de régebben rám volt szállva pár exbarátnőm és most is akad néhány ribi, aki üldöz a hülyeségeivel, de őt abszolút nem érdekli velem kapcsolatban semmi, ami nekem nem jó.
2013. jún. 7. 13:31
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy veled van baja, inkább a helyzettel. Azt írod, elég vékony, mégis kövérnek érzi magát, ami nem normális. Ilyen fiatalon még szinte meg sem látszik a szülés egy vékony nőnél, szóval nincs oka aggódni.


Tanács, hogy ha ma ráértek mindketten, vigyétek el a nagyszülőkhöz a kislányt és beszélgessetek, legyél romantikus, kicsit idézd fel a gyerek előtti világotokat, egy jó szeretkezés nem ártana.

2013. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
9%
Szülés utáni depresszió.
2013. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!