Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lett egy gyerekünk és a...

Lett egy gyerekünk és a barátnőm behülyült azóta, sokat veszekszünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem terveztük a gyereket, de megtartottuk, viszont azóta a barátnőm állandóan veszekszik mindenért, hogy neki elege van ebből, nem érzi jól magát, gyökér vagyok stb. A szüleivel van igazán a gond, ők nyomják hátulról a szarságaikat, hogy szerencsétlen vagyok, meg nem vagyok való apának. Mindig jön az anyja és itt osztja az észt, rendezkedik, utál már 4 éve. Barátnőm meg veszekszik, hogy kövér, holott inkább elég sovány, meg hogy milyen béna szülei lesznek a gyereknek. Tényleg mindennap balhézunk..tegnap szar kedvem volt, meg még ő is cirkuszolt, aztán estére nem volt kedvem semmihez, ő meg akkor akart közeledni, de nem voltam felvillanyozva. Aztán teljesen kiakadt, hogy mert biztos ronda, azért nincs kedvem és el is viharzott a barátnőjéhez. Nem tudom mit tegyek már, fog-e változni a dolog, 7 hónapos a lányunk és már túl vagyunk a kritikus időszakon, de minden csak gázabb lesz..

2013. jún. 7. 12:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehet hogy szülés utáni depressziója van? vagy nem volt erre az egészre felkészülve, nem tudta mivel jár az anyaság, mennyi mindenről le kell mondania stb. próbálj meg beszélni vele, nem ismerem őt milyen de lehet ki kéne mozdulnia 1-2 napra. nem mondom hogy segít, de jó lenne tudni miért ilyen.
2013. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Kimozdul, sokszor vigyázok a gyerekre, bár az anyja azt hiszi lúzer vagyok és átjön olyankor is.
2013. jún. 7. 12:41
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
Hány évesek vagytok?
2013. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
56%
Hát, éreztesd vele, hogy még mindig tetszik neked, hogy szépnek és kívánatosnak tartod! Neki az egyetlen problémája, hogy a szülés után úgy érzi, hogy már nem olyan szexi. A te dolgod pedig az lenne, hogy mutasd neki, hogy ez nem így van. Viselkedj egy kicsit férfiként, ahelyett, hogy itt panaszkodsz!
2013. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
62%
Elég szar helyzet, szerintem ez a nem várt gyerek miatt van. Hány évesek vagytok? Nem lehet úgy érzi, hogy most mindennek vége?
2013. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
23, 24 Nem panaszkodom, csak nem tudom mit tegyek, hogy jobb legyen.
2013. jún. 7. 12:48
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
Miért utálnak a szülei?
2013. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Első vagyok. mi terveztük a gyereket de elég rendesen pofára estem így is hogy mivel jár a gyerek. elképzelni ugye könnyű rózsaszín felhő a gyerek körül de aztán kiderül hogy mégsem. nekem is voltak időszakaim mikor ugy éreztem mindennek vége megszűntem létezni. nekem mondjuk az segít ha néha el tudok menni kondiba vagy moziba és lehet hülyén hangzik de olyankor rájövök hogy van életem a gyereken kívül is. természetesen imádom a lányomat de én is ember vagyok nekem is kell a kimozdulás meg az hogy magammal törődjek. szóval ha ezek nála megvannak hogy el tud menni néha akkor lehet szülés utáni depressziója van amiről ő nem tehet, nekem is volt pokoli volt. olvass utána milyen tünetei vannak és menjen el szakemberhez. minden jót Nektek!
2013. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintük rossz vagyok, remélték, hogy csak pár alkalom leszek és nem jövünk össze, valamiért nem engem képzeltek el hozzá.
2013. jún. 7. 12:56
 10/31 anonim ***** válasza:
86%

Hát azt hiszem úgy vágnám ki az anyját mint a macskát szarni....

Ha csak nem függetek töle.Ne hogy már felügyeljen mikor a saját gyerekedre vigyázol.Ezt értesd meg anyóspajtással.Mert kásöbb csak rosszabb lesz.Szinte ezt mindeggyikünk átéli.Ráadásul nem várt gyerek volt.De hát ott van,és a tiétek,szeretitek.Menjetek el a hétvégén 3asban kirándulni valahová.....

2013. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!