Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem magam túl a...

Hogyan tegyem magam túl a párom árulásán?

Figyelt kérdés
A párom csúnyán becsapott, pár hónapja jöttem vele össze hozzám is költözött a kisfiával együtt. Nekem azt mondta, hogy a gyerek apja ütötte verte ezért szakított vele. De tegnap megtudtam, hogy még mindig együtt van a gyerek apjával és az én pénzemből még el is tartja. Ekkorát nem csalódtam még senkiben.
2013. jún. 5. 21:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyszerűen még ciki is,hogy hozzád költözött,hogy férjét eltartsa veled,már ne is haragudj de ultra balek vagy.


Ha egy nő csak kitartatni akarja magát veled és nem csinál semmit nem tanul,valamit nem dolgozik még úgy is,hogy van pénzem,de dobom.

2013. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jól palira vett, de hát ha te magadhoz költöztetsz egy gyerekes nőt pár hónap ismeretség után, akkor benne van a pakliban, hogy kihasználás is van a dologban, elvégre egy normális anya pár hónap után kezdi csak bemutatni a gyerekét, mikor már valamennyi ismeri a férfit, és nem rögtön be is költözteti magát gyerekestől máshoz. Szóltál már neki, hogy tudod, hogy átvert? Ha nem, akkor nagyon tetszik az egyik válaszoló megoldása, hogy tedd tönkre az összes cuccát, ami nálad van + zárcsere azonnal. Bizonyítani úgyse tudja, hogy bármit odavitt és azt te tetted tönkre, gondolom nem jelentkezett be a lakásodba.

A lelkednek mindenképp jót tenne, és legközelebb ismerkedsz is, mielőtt költöztetsz.

2013. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ők léptek le, akkor derült ki minden.
2013. jún. 6. 13:24
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért némi bosszú nem ártana,én legalábbis szoktam nagy csalódáson túltenni magam.
2013. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
vagyis ne aludjon nyugodtan és ne röhögjön magában,bánja csak meg,ha meglesz az ára.
2013. jún. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet a háttérben. Biztos nem egy férfiak gyöngye a gyerek apja se, ha a nő lelépett tőle. Lehet hogy csak kiutat keresett, és te látszottál annak, de aztán meggondolta magát, vagy a gyerek hiányolta az apját, nem tudom. Vagy csak szereti, hiábaa nem akarja szeretni azt a másiakt, ezért mindent megbocsát neki vagy megtesz érte, nem tudom.

Ha tényleg áthajintott, akkor meg örülj hogy megszabadultál tőle és önként lelépett, nem nekedd kellett rendőrséggel kilakoltatni vagy cirkusszal elküldeni, ez is egy könnyebbség.

2013. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!