Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam ezt meg? Többi lent!

Hogy oldjam ezt meg? Többi lent!

Figyelt kérdés
7 éves korom óta szüleimmel élek egy családi házban. Történt egy kis félrelépés apa részéről, oltári vita. Ezt követte anya félrelépése, oltári, de ezúttal még nagyon vita. Most ott járunk, hogy válnak, és nekem anyámmal el kellene hagynom a jelenlegi helyet, és beköltözni egy messzebb városba. Ezzel az a baj, hogy apámtól távol lennék, igaz tartanánk a kapcsolatot, de eddig mindig együtt voltunk a szüleimmel, olyan szoros a kapcsolatunk, hogy a 2 napos kirándulás után is alig vártam, hogy jöjjek haza.. Egyértelműen anyával kell tartanom, mind a ketten mondják, de nekem nagyon nehéz feladnom ezt a házat, ezt a minden múltat... Szerintetek mit csináljak?:(
2013. jún. 3. 14:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért, totál rosszul telnek a napjaim.. Egyébként 15/F
2013. jún. 3. 14:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd, ha már nagyobb kamasz vagy, kérheted azt, hogy édesapádnál maradhass. Ha kisebb gyerek, akkor sajnos maradnod kell anyukáddal. Esetleg ha félig itt, félig ott laknál? És akkor egyik héten innen mész iskolába, a másik héten onnan. Így marad a közös felügyelet.
2013. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezek már lebeszélt helyzetek, anyámnál kell maradnom.
2013. jún. 3. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!