Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg a problémámat?

Hogyan oldjam meg a problémámat?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja nem kívánom és nem is élvezem a szexet!

Nem tudok ellazulni sem, félek hogy rá fog menni a házasságom!


Mi a megoldás?


2013. jan. 29. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túl feszült vagy túl fáradt?
2013. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Szembe nézel önmagaddal, és rendbe teszed a dolgaidat.


illetve, ugye nyugtass meg: ilyet nem kívántál senki másnak ugyi? mert ha igen akkor bajban vagy:)

2013. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek róla, hátha kiderül számodra is hogy mi az oka. Próbáljatok másképp és hosszabban ráhangolódni-közös fürdés, összebújás, masszírozás, romantikus vagy erotikus film nézés.
2013. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Keresd mag ázóta, hogy mi történt, mi váltotta ezt ki belőled. Ez megelőzően, milyen volta kapcsolatotok?


Ez lehet valaminek az oka, de valaminek a következménye is.

2013. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Ember nem kívánhatja egész életében a szexet állandóan, egyenletesen, h heti 3x kb megkívánom. Én is vagyok úgy néha, h hetekig nincs kedvem. Segítek a páromnak kielégítem, de engem hagyjon a szexszel békén kicsit. értelmes férfi megérti. Mondom ezt 24 éves nőként 7 éves kapcsolattal a hátam mögött, úgyhogy klimaxos sem lehetek.

Esetleg nem váltottál mostanában fogamzásgátlót vagy nem hagytad abba? Étrendváltozás, gyógyszerváltás?

Férfi vagy-e vagy nő? Mindkét nemtél természetes, h vannak olyan hosszabb-rövidebb időszakok, hogy nem kívánják. Különben is tél van...

24/N

2013. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, nem szedek fogamzásgátlót, ez biztos furcsán hangzik,de mi hagyományosan nagyon ritkán szexelünk. Mindig kézzel-szájjal elégítjük ki egymás, így élvezzük mindketten. Remélem újra fogom tudni élvezni.
2013. jan. 29. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdemes azon elgondolkodnod,a kapcsolatod alapjában véve rendben van-e,nincsenek-e mélyen gyökerező problémáitok,megoldatlan konfliktusaitok.Esetleg nincsenek-e munkahelyi,vagy egyéb jellegű problémáid,amik rányomhatják a bélyegüket a kapcsolatodra.Nincs valami,ami miatt gyakran idegeskedsz,feszült vagy?Szerelmes vagy még a párodba,tudsz még rá férfiként tekinteni?Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak.Egyébként lehetsz beteg,lehet ez gyógyszer mellékhatása is,stb.,ha különben nincsenek problémáitok egymással.
2013. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sajt... hidd el nekem bevált. Minden nap 1 szelet és jobb lesz minden. Komolyan :D
2013. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!