Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan oldjam meg az előfizeté...

Hogyan oldjam meg az előfizetéses sim kártyás problémámat?

Figyelt kérdés
2 éves hűségnyilatkozatot írtunk alá a T mobilnál és nagyon sok számla jön ki nekünk 6000 Ft-os lebeszélt összegek :S pedig csak barátommal beszélek, és vele is ingyen...szóval most lefog járni a részletfizetés, és azt szeretnénk csinálni hogy vennénk egy feltöltős Sim kártyát de valami olyasmit beszélt a csaj aki ott dolgozik hogy attól hogy nem használnám a simkártyát attól úgyanúgy fizetni kéne azt a csomagot amiben az a sim kártya van, szal ugyanőgy azt az 1800 ft ot kikell fizetni még ha nem is használnám...ez igaz? van valami megoldás?
2010. ápr. 19. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

A hűségidő lejárta után felmondhatod az előfizetést, és kérheted, hogy azt a számot tegyék át feltöltősre.

Amíg nem jár le a hűségidő addig fizetni kell a havi díjat még akkor is ha bele sem teszed a simkártyát a telóba.

2010. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RastaMama válasza:

Erről szól a hűségidő ugyebár. Én inkább kérnék egy részletes számlát. Vagy ők kúrnak el valamit nagyon, vagy te. Érdemes utánajárnod. Gondolom ha a havi 6ezret sokallod, akkor nem fogsz egyszerre több 10 ezret, vagy ki tudja, mennyit kifizetni, hogy felmondhasd az előfizut.

Attól, hogy a telefonra lejárt a részlet, még nincs vége mindennek. Ebből van nekik pénzük, hogy azon túl is pénzük van belőled, hogy eladtak neked olcsón egy telefont.

2010. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem is menj be és érdeklődj , nekük T-home-mobile-com on jön minden , a telefon net és a tv összesen 12000 Ft havonta és egyszer kiküldtek egy 30000 Ft-os számlát ilyesmivel h szerződésbontás-módosítás , persze bementünk mert semmi ilyesmit nem csináltunk és rendberaktuk a dolgokat.Nézz utánna a dolognak mert nem mind1 h mennyi fizetsz , lehet h nálad is elbalf@aszkodtak valamit.
2010. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van megoldás, csak olvasd el válaszom !

Szerintem maradj előfizetős mert olcsóbbak a percdíjak mint feltöltősként és készüléket is olcsóbban vehetsz majd később.Ha nem szeretnél ilyen nagy számlát kapni egy megoldás van ! Válts Mix díjcsomagra, ez a havidíjas és a feltöltős keveréke. 2900 a havidíj és csak eddig enged beszélni, ha többet akarsz akkor ugyanúgy fel kell tölteni mint a dominósat !Ha nem töltöd fel 2900 nál megáll a számlád és kész!T-Mobilos dolgozó voltam én is, nyugodtan kérdezhetsz ha valamit nem értesz!

2010. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azt a csomagot már próbáltuk, és nekem arra nem lehet átállni amit nem értek hogy miért nem :D a lególcsobb csomagban vagyok elvileg, az 1800 ft-osban, igen ám de ebben csomagban a legdrágább a percdíj.de még ha ilyen drága is akkor se beszélek annyit hogy 6000ftosak legyenek a számlák, főleg hog azzal akivel sokat beszélek azzal ingyenes.
2010. ápr. 20. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értem mi akadálya van az átváltásnak, szerintem beszéld meg pontosan az ügyfélszolgálattal (évek óta nem tudok olyan esetről hogy nem lehetett váltani).

Az 1800 ftos csomagban (Eco)jelenleg a legolcsóbbak a percdíjak!(29 és 39 ft ) Én is ezt használom napi átlag 30 percet beszélek + 1-2sms és 4000-5000 es számláim vannak.

2010. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!