Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan oldjam meg ezt a...

Hogyan oldjam meg ezt a problémámat? Van valami jó ötleted?

Figyelt kérdés
adott egy mélyen dekoltált felső, amit szeretnék kicsit kevésbé kihívóvá tenni, tehát ne legyen ilyen mindent kipakolok stílus, mert elég nagy melleim vannak és zavar, ha felveszek egy ilyen pulcsit, mindenki csak oda néz. Ötleted? kb. ilyen pulcsiról van szó: [link]
2010. dec. 14. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

ja dejó neked!!!

jó alakomvan és mivel vékonyci vagyok amellemis kicsi:(:(

hát ilyen mélyen kivágott felsőked kerüld mer csak vonzza a tekintetet..

a te esetedben jobbak az egyszerűbb csak kicsit kivágottak

2010. dec. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez megoldaná :) [link]
2010. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

szerintem egy szép, egyszerű kendő a nyakad köré, esetleg olyan ami kicsit takarja a dekoltázst, de azért sejtet valamit sokkal hatásosabbak mint a mindent kipakolok stílus legalábbis a fiúknak jobban tetszik, ha van amit a fantáziájukra bízol. Ha a kendő kitakarja a kivágást, akkor átlátszóbbat vennék fel, ha nem akkor lehet erősebb, de a ruhához passzoló színű.


Gondolkodhatsz esetleg nyakláncban, de szerintem a kendő jobb ötlet. Ha nyaklánc, akkor nagy és feltűnő és ne pont a kivágásba lógjon mert akkor még inkább oda vonzza a tekintetet, hanem egy icipicit fölé. Esetleg valami kiegészítő ruhadarab, kivágott mellény, vagy egy sima pulcsi, ami nem vastag, jól néz ki és a derekad fölött végződik.

2010. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző voltam, de megelőztek, a pulcsival erre a csőtop szerűségre gondoltam én is :D
2010. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, azt hiszem beszerzek egy olyan csőtopot :) köszi nektek
2010. dec. 14. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!