Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Elváltam,2gyermekem van.a lányom most fog ballagni. Az exem a gyerekek apja külföldön él.Haza szeretne jönni a lánya ballagására.Nekem 2éve új kapcsolatom van. A ház amiben élünk az exemmel építettük. Arra a pár napra ott szeretne lenni velünk, a mostani párom tiltakozik,hogy elköltözik végleg akkor.
2013. máj. 13. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Kérdés, hogy te bele mennél e, hogy pár napig nálatok lakjon?


Ha a mostani párod nem érti meg, hogy csak pár napról van szó akkor menjen! Könnyű volt neki belemenni a kész házba.

2013. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Párod részéről ez elég infantilis...mert mit gondol, mi fog történni, ha 3-4 napig ott lakik majd a volt férj? Újra összejöttök? Nyilván, hiszen ha már egyszer külföldre költözött, a volt férjnek is minden szíve vágya az, hogy visszajöjjön...ugyan már!

Kérd meg párodat, hogy fejezze be a hisztizést és az óvodás gyerekként viselkedést. Még csak hozzászólnia sem kötelező a volt férjedhez, de pár napig elviselhetné - a nevelt lánya, és a szerelme (ez kellene, hogy te legyél) kedvéért.

2013. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 omba ***** válasza:
100%

Semennyire se értem a párod hiszijét. Valószínűleg nem meglepetés neki, hogy volt egy férjed...

Hála Istennek, hogy ilyen normális viszonyban vagytok, mert hát ugye a két gyerek az összeköt - minden mástól függetlenül.

(Én is elvált vagyok: tudom)

A párodról úgy hirtelen az jut eszembe, hogy infantilis, hiszits zsaroló.

Amúgy hova költözik el végleg? Gondolom az se véletlen, hogy miért ott laktok.


Szóval én azt tanácsolom, próbáld normálisan megkérdezni, hogy mi a baja, meg elmagyarázni, hogy ez nem egy felnőtt viselkedés.

2013. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem egy ágyban aludnátok, nem értem a gondot.


Párodnak mond meg, hogy a gyerek érdeke az első, ő pedig így tudná a legtöbb időt együtt tölteni az apjával.


Amikor költözött akkor nem hisztizett, hogy az exed építette a házat? Az nem zavarja?

2013. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam. A férjemmel elváltunk, ő Ausztráliába ment ki, és nekem maradt itthon a közösen épített nagy ház, gyerek. Mindenki élte az életét, ahogy nekem is, a volt férjemnek is lett új párja. 2 éve a mi fiúnk is ballagott, az apja szintén részt akart venni, és megkérdezte hogy 5 napig lakhat -e az egyik szobában addig. Nekem teljesen természetes volt hogy igen, hiszen végül is az ő háza is volt..Az én párom sem talált ebben semmi kifogást, mert felfogta, hogy nem az én szép szememért jön vissza 5 napra, hanem a közös fiúnk miatt.

Nem volt semmi gond az 5 nap alatt. Kulturált volt mindenki, szépen elbeszélgettünk, és a két férfi is normálisan elvolt..

Nem értelek sem téged sem a párodat. A párodat azért nem mert neki aztán végképp nincs joga hogy a te lakásodban szabályokat vezessen be. Téged sem, hogy gondolkodol rajta.

Nem miattad megy hanem a gyerek miatt..

2013. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, hiszen a gyerekeim apja.Egyébként van saját lakása, felnőtt lánya él benne.
2013. máj. 13. 13:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyiért megy,hát menjen,segítek pakolni.
2013. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az új párom házában éltünk, a gyerekek apja ennek ellenére hasonló helyzetben két hétig nálunk lakott, igaz, hogy a párom van olyan értelmes, hogy nem csinált semmiféle cirkuszt, neki (is) természetes volt, hogy igy oldjuk meg.


Ha az új kapcsolatod ennyire féltékeny vagy ennyire idióta, akkor engedd el, mert késöbb csak egyre több baj lesz ebböl.

2013. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Erőt adtatok,hogy nem velem van a baj.
2013. máj. 13. 15:55
 10/10 omba ***** válasza:

:)

Elég egyhangú volt...

2013. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!