Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Mindig az volt az álmom, hogy tudjak utazgatni, ez az életem, új helyeket felfedezni. Viszont van egy barátom akinek az életébe ez sajnos nem fér bele... szeretem. Nemtudom hogy őt vagy az álmaimat válasszam..
2013. máj. 28. 17:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem a barátodat válaszd:)
2013. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért nem fér bele az életébe?Szerintem kezd úgy,hogy előszőr csak egy-egy alkalommal menj el vele aztán fokozhatod is,de szerintem ha őszintén elmondod az álmaidat és ha ezt nem érti meg akkor lépj tovább még ha fáj is!Hiszen szerelem az bármikor útól érhet!Rajta kívül rengeteg fiú van még!
2013. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Álmaidat!
2013. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hosszabb távon ha ennyire különbözőek az álmaitok, az életcélotok és az, hogy mi okoz nektek boldogságot, akkor nem lesz jövőtök együtt. Egy ideig meg tudod játszani a mártírt, hogy lemondasz az álmaidról, de akkor nem leszel vele felhőtlenül boldog.
2013. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ő rugalmas, akkor boldog ha velem.van:) és ez olyan jó. de a munkahelye miatt nem tudna ilyen életet élni.. én pedig nagyon szeretném ezt az életet...
2013. máj. 28. 17:34
 6/11 anonim ***** válasza:
ezt inkább vele beszéld meg, ne egy rakás anonim idegennel
2013. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez az álom mennyire reális? Anyagilag megtehetnéd?

Ha igen, zavarna, ha finanszíroznád neki is?

2013. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
anyagilag megtehetnem de neki nemtudom kifizezni. Pedig szivesen kifozetnem.
2013. máj. 28. 18:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Álmok!
2013. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egy bizonyos fokig én is ebben a helyzetben vagyok... Én a költözést fontolgatom, mert a párom tervei alapján itthon kellene ülnöm, és mosni, főzni, takarítani, de nekem terveim ás álmaim vannak, úgyhogy nagy valószínűség szerint új életet kell kezdenem a kislányommal, aki 4 éves.
2013. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!