Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vesztettek már el barátnőt...

Vesztettek már el barátnőt párkapcsolat miatt?

Figyelt kérdés

Nagyon sok éve egyedül vagyok, mondhatni magányos. Most úgy néz ki alakul egy fantasztikus sráccal a kapcsolat, nagyon boldog vagyok vele. Viszont az egyik legjobb barátnőm, akinek szintén nehéz magánélete van, mint nekem, továbbra is egyedül van, iszonyú negatív és depressziós.

Látszólag örül az örömömnek, de megsértődik, ha nem megyek el egy program, mert a sráccal vagyok. Nem jön el olyan programokra, ahol párok vannak, megsértődik állandóan, dühös az egész világra, nem is érdekli, hogy boldog vagyok csak azt látja ebből, hogy rá már nincs időm és nem érdekel. Hisztizik, ha nem jön össze egy program, persze őt már mindenki leszarja stb stb.Pedig nem így van, de 24 óra továbbra is egy nap és nem fér bele minden úgy, mint rég. Félek, hogy elveszítem emiatt...Voltatok már ilyen helyzetben? Mi a megoldás?


2013. máj. 24. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj rá is időt szakítani. Az normális,hogy ilyenkor kevesebb idő jut a barátokra,ezt meg kell értenie. De menj el vele néha programokra. Kellenek a csajos napok,beültök valahova beszélgetni. A barátod is biztos megértené.
2013. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ment a hiszti, ha nem értem rá, meg már nem érdekelt a pasizás. Meg szimplán savanyú volt a szőlő, hogy nekem van pasim, neki nincsen. Ismerős helyzet. (Írhatsz üzenetet, ha gondolod)
2013. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van párom, barátnőmnek nincs. Szerencsére nem haragszik rám, a kapcsolatunk se romlott meg, amikor van rá időm, meglátogatom. Mostanában sűrűn mondtam le a tervezett programokat a barátnőmmel, ezért ezt a hétvégét rászánom, nem megyek páromhoz, így egálban leszünk :) Néha a páromról is lemondok, hogy barátnőzhessek :)


25/N

2013. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Barátnőm összejött egy pasival, rá 3 hónapra én is összejöttem a párommal. 2 évre rá barátnőmék szakítottak, onnan ment a depresszió, meg a hiszti, pedig hívtam mindenfele, de ha párom is ott volt vágta a pofákat, kb. majdnem sírt, elcseszte az én kedvem, még én éreztem szarul magam, hogy ott vagyok a párommal. De sosem hanyagoltam, mindig próbáltam vele közös programokat csinálni, de néha elengedhetetlen volt, hogy a párom is ott legyen. Volt, hogy már bulit is lemondott, mert neki az úgy rossz lenne. Aztán összejött egy pasival, onnantól én teljesen ejtve lettem, eleinte mindig én kerestem, utána belefáradtam. Most néha-néha találkozunk de nagyon ritka, évente kb. 2 szer.
2013. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Totál így viselkedett egy VOLT barátnőm (pedig miatta többször maradt el program, mint miattam). Tűrtem, amíg lehetett, de lassan két éve egyáltalán nem beszélünk.
2013. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerencsére nem. A legjobb barátnőmmel ugyanolyan a kapcsolatom, pedig neki nincs párja. Más "barátnővel" meg még pitiánerebb dolgok miatt váltak szét az útjaink.
2013. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van pont most a legjobb barátnőmmel:( Amikor összejöttem a párommal, megbeszéltük, hogy ne hanyagoljam el őt, mert úgy szokott lenni, hogy ha egy csaj bepasizik, akkor ejti a barátnőit.

Nem hanyagoltam el őt, mégis látszik rajta, hogy haragszik, mert magányos. Egy ideje, ha találkozunk, egyáltalán nem is hozom szóba a barátomat, hogy ne bántsam, de úgy néz ki, nem segít. Nem tudom, mit csináljak, hogy ne veszítsem el őt.

2013. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is veszítettem már el barátnőt, de éppen fordítva. Sok nőnél, ha lesz párja, ahogy az előző hozzászóló írta, ejti a barátnőit. Én örülök, ha a barátnőim boldogok, akkor is, ha nekem éppen senkim sincs. De az az igazság, hogy vannak, akik úgy gondolják, hogy a párjuk mellett egyáltalán nem fér bele az idejükbe egy barát. Sokan pedig nagyon kioktatóan kezdenek el viselkedni, miután párra leltek és nagyban osztják az észt, hogy mit kellene máshogy csinálniuk a szingli barátnőiknek. Ez nagyon rosszul tud esni. Szerintem sokkal jobb örülni az együtt töltött időnek, arról nem is beszélve, hogy egy szerelmes és boldog ember mindig jobb társaság:)A barátságok csak akkor maradnak meg, ha az mindkét félnek fontos és nincs irigység, féltékenység...
2013. máj. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!