Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem esne rosszul, ha a...

Nektek nem esne rosszul, ha a szüleitek sosem érdeklődnének, hogy sikerül pl. egy vizsgátok?

Figyelt kérdés
Apukámat többnyire mindig én hívom telefonon, hogy hogy van, mi újság, ezzel nincs is semmi gond, persze, hogy felhívom. Múltkor beszéltünk, mondtam neki, hogy mindennap vizsgám van a héten, plusz ezen a héten is egy nehéz vizsga. Azóta Ő nem is hívott, hogy megkérdezze, hogy sikerültek, pedig Ő mondta a legutóbbi beszélgetésnél, hogy hívni fog majd. Ma felhívom majd én, de kicsit rosszul esik, hogy nem érdekli, vagy nem tudom, meg hogy mindig azt mondja, hogy hívni fog, de sosem hív, hanem én hívom őt. Vagy túlreagálom?
2013. máj. 23. 14:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%
Nektek nem esne rosszul, ha a szüleitek állandoan érdeklődnének, nem hagynak békén, beleütik az orrukat, hogy sikerül pl. egy vizsgátok?
2013. máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem, nekem nem esik rosszul, nagymamám mindig megkérdezi, hogy sikerült éppen az aktuális vizsga, ha épp tud róla, hogy megyek vizsgázni.
2013. máj. 23. 15:26
 13/13 anonim válasza:
58%

Kedves 9-es!

De igen is öröm hír és dicsekedni való, mikor megtudod hogy a kis öcsédnek sikerül a vizsgája!

De ő megy is még tovább tanulni ezen kívűl, apu nem zavarja dolgozni, mivel kint él, a hugomnak, és nekem is külön lakásunk van, nem élünk rosszul, nem köteles dolgozni 18-évesen!

2013. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!